Wygrana juniorów po dogrywce i przegrana kadetów w Olsztynie

W miniony weekend nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem: juniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo tym razem w Kwidzynie z Basketem, ale po dogrywce 82-74.

Kadeci doznali kolejnej dotkliwe porażki z Treflem Sopot w Olsztynie 51-98 (6-30,12-23,19-15,14-30) oraz Basketem Kwidzyn 72:82 (6-16,24-13,18-22,21-18,6-14).

Najwięcej punktów w meczu z Kwidzeniem: M.Wirchanowicz 21, R.Ogonowski 16, K.Majchrowicz 15, J. Kocięcki 13

Najwięcej punktów w meczu z Sopotem: K.Majchrowicz 17, W.Fijałkowski 14, O.Kozłowski 10

Zwycięstwo Juniorów na początku 2020 roku!

Powracamy do ligowych rozgrywek po feriach i obozie klubowym w Szczytnie i mamy dobrą wiadomość. Juniorzy naszego klubu odnieśli cenne zwycięstwo w niedzielę 02.02.2020 w Olsztynie pokonali Sharks Gdynia 75-67 (19-23, 22-22, 18-13, 16-9).

Najwięcej punktów zdobyli: K.Majchrowicz 35, A.Bachmura 17, J.Kocięcki 11. Teraz juniorzy jadą na mecz do Kwidzyna 08.02, kadeci podejmują w niedzielę 09.02 g.12.00 Trefl Gdańsk, a młodzicy zaczynają rundę rewanżowym 15.02 w Elblągu z UKS Jar.

Powodzenia 🙂

Ligowe ostatki na minusie

Drużyny naszego klubu rozgrywały w ten weekend ostatnie mecze ligowe w tym roku ze zmiennym szczęściem:

  • Juniorzy naszego klubu przegrali po walce u siebie z Politechniką Gdańską 66-86.
  • Młodzicy w sobotę ponieśli dotkliwą porażkę na swojej sali z Jarem Elbląg 51-107
  • Kadeci w niedzielę odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie pokonując w Sopocie Sharks Gdynia 84-47

Teraz czeka nas przerwa świąteczna i następne mecze kategorii U-14  z Rosiem w Piszu (11.01). Juniorzy mają przerwę do lutego.

Kadeci zakończą rok występem u siebie z Politechniką Gdańską (niedziela 22.12.19r. godz.12.00 sala Szewczenki). Kolejne mecze w lutym. Zapraszamy 🙂

U18 Trójeczka-Politechnika Gdańska 66-88(14-22,14-26,22-16,16-22)
Najwięcej punktów zdobyli: Maciej Wirchanowicz 16pkt, Kacper Majchrowicz 16pkt, Bartosz Soból 12pkt.

U16 Sharks Gdynia -Trójeczka 47-82(9-19,20-27,9-19,10-17)
Najwięcej punktów zdobyli: Kacper Majchrowicz 23 pkt, Piotr Szczepański 20pkt, Wojciech Fijałkowski 18pkt, Oliwier Kozłowski 14pkt. 

U14 Trójeczka – Jar Elbląg 51-107 (8-34,9-27,17-23,17-22)
Najwięcej punktów zdobyli: Kajetan Konecko 18pkt, Wiktor Choromański 10pkt.

Trójeczka Olsztyn – Sharks Gdynia

Trójeczka Olsztyn – Sharks Gdynia 108-80 (37-19, 22-12, 34-18, 15-31) punkty: Majchrowicz Kacper 30 pkt, Fijałkowski Wojtek 24pkt, Szczepański Piotr 23pkt, Kozłowski Olivier 20pkt.
W nastepną sobotę juniorzy podejmą u siebie Politechnikę Gdańsk (12.00 Szewczenki), a kadeci jadą w niedzielę do Gdyni na rewanż z Sharks. Powodzenia🏀

Zwycięstwo po dogrywce i dwie porażki naszych drużyn

Nasze drużyny U16 i U18 rozgrywany kolejne mecze w lidze pomorskiej i juniorzy Trójeczki odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując u siebie Basket Kwidzyn po dogrywce 66-61. Przegrali natomiast w Władysławowie z SMS 104-41.

Kadeci rozegrali drugi mecz w sezonie i ulegli Treflowi w Sopocie 82-46. Następne mecze tych drużyn to wyjazdowe potyczki z Energy w Słupsku (17/11/niedziela)

Trójeczka-Basket Kwidzyn 66-61 (21-10 12-17 6-13 16-15 d 11-6) najlepiej punktujacy: Sobolewski 27 pkt, Bachmura 15pkt, Majchrowicz 15pkt

SMS Władysławowo-Trójeczka (25-8 25-9 31-9 23-15)punkty: Majchrowicz 13pkt, Wirchanowicz 10pkt

Trefl Sopot -Trojeczka (10-12 19-7 16-14 37-13) punkty: Fijałkowski 11pkt, Szczepański 11pkt

Nasi juniorzy wygrywają turniej w Rawiczu!

Coraz lepsza forma naszej młodzieży przed rozgrywkami ligowymi juniorzy 2003 wygrali turniej w Rawiczu w dniach 27-29 września. Najlepszym zawodnikiem drużyny uznano Kacpra Majchrowicza, a do piątki turnieju zakwalifikowano Macieja Wirchanowicza.

Wyniki:
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ II 51 : 69
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ I 79 : 54
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – SUDETY JELENIA GÓRA 70 : 90
FINAŁ: UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ I 67 : 43

Gratulujemy, teraz kolej na kadetów, którzy w dniach 04-06 .10.19r. wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju w Bydgoszczy.

Wyniki Rocznik 2005 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

TABELA KOŃCOWA:

  1. TWARDE PIERNIKI TORUŃ 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. UKS 9 ŁOMZA 2-2
  4. AK KOMORÓW 2006 1-3
  5. WARSAW BASKETBALL 0-4

21.09.2019r. sobota sala SP 10 ul.Mariańska 1
10.30-12.00 OLSZTYN-TORUŃ 46-72
12.00-13.30 WARSHAW-ŁOMŻA 39-46
15.30-17.00 TORUŃ –KOMORÓW 76-40
17.00-18.30 ŁOMŻA-OLSZTYN 48-63
18.30-20.00 KOMORÓW-WARSHAW 75-51

22.09.2019r. niedziela sala SP 10 ul.Mariańska 1
8.00-9.30 TORUŃ-ŁOMŻA 82-14
9.30-11.00 OLSZTYN-WARSHAW 52-47
11.00-12.30 ŁOMŻA-KOMORÓW 60-56
12.30-14.00 WARSAW-TORUŃ 33-101
14.00-15.15 KOMORÓW-OLSZTYN 68-53

MVP TURNIEJU: WALENCIAK DOMINIK -TWARDE PIERNIKI TORUŃ

PIĄTKA TURNIEJU:

  • KOWALSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • SZCZEPAŃSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • ANUSEWICZ ŁUKASZ(ŁOMZA)
  • NIEMIROWICZ-SZCZYTT MAX(KOMORÓW)
  • HRYMER FRANCISZEK(WARSZAWA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUZYNACH:

  • ŻEBROWSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • FIJAŁKOWSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • KAMIŃSKI KACPER(ŁOMŻA)
  • FRANCZUK LEON(KOMORÓW)
  • BŁASZCZAK JAKUB(WARSZAWA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ,UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Wyniki Rocznik 2003 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Tabela końcowa:

  1. UKS 9 ŁOMZA 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. BATORY BIAŁYSTOK 2-2
  4. AK KOMORÓW 2005 1-3
  5. SWIETLOGORSK(ROSJA) 0-4

21.09.2019r. SOBOTA. OSIR ul.Głowackiego 27
11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

22.09.2019r. NIEDZIELA OSIR ul.Głowackiego 27
8.00-9.30 ŁOMZA-SWIETŁOGORSK 57-8
9.30-11.00 OLSZTYN-KOMORÓW 56-34
11.00-12.30 ŁOMZA –BIALYSTOK 79-31
12.30-14.00 SWIETŁOGORSK- KOMORÓW 11-72
14.00-15.15 BIAŁYSTOK –OLSZTYN 22-45

MVP TURNIEJU: ANUSEWICZ ADAM UKS 9 ŁOMŻA

PIĄTKA TURNIEJU:

  • MALINOWSKI JAKUB (ŁOMŻA)
  • WIRCHANOWICZ MACIEJ (OLSZTYN)
  • WOJTULEWICZ MICHAŁ (BIAŁYSTOK)
  • RATOWSKI JANUISZ (KOMORÓW)
  • BIEŁOW ALEKS (ROSJA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH:

  • ZALEWSKI ADAM(ŁOMŻA)
  • KOCIECKI JAKUB(OLSZTYN)
  • MAZURSKI MACIEJ(BIALYSTOK)
  • DOBDZYNSKI JAKUB(KOMORÓW)
  • ZUBATOW IGOR(ROSJA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ, UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Juniorzy rocznik 2003 jadą na turniej do Rakowicza

Juniorzy naszego klubu wyjeżdżają w piątek 27 września na turniej towarzyski do Rawicza. W dniach 27-29 września rozegrają trzy mecze turniejowe. Liczymy na jeszcze lepsza postawę niż na turnieju w Olsztynie gdzie drużyna Piotra Wirchanowicza zajęła drugie miejsce.

Powodzenia 😉