Trójeczka zaczyna sezon w III lidze

W środę 25.11.20r. nasza drużyna III ligowa złożona z juniorów U19 po paru latach przerwy rozpoczyna rozgrywki ligowe na poziomie seniorskim. Głównym celem sponsorów i trenera Wirchanowicza jest ogrywanie naszych młodych zawodników z bardziej doświadczonymi i starszymi drużynami. W środę na sali UWM odbędą się pierwsze derby Olsztyna, ponieważ nasz zespół zmierzy się z AZS UWM I. Faworytem zdecydowanym są akademicy, my liczymy na udany debiut Trójeczki.

Mecz można będzie oglądnąć w relacji live w internecie.
Więcej informacji pod tym linkiem: https://ukiel.info/przed-nami-derby-olsztyna-w-koszykowce-mezczyzn-na-stanowisku-komentatorskim-nasza-redakcyjna-kolezanka/

Stream dostępny na youtube:

Klubowa oferta na Mikołaja!

Jeśli ktoś z zawodników lub rodziców nie ma prezentu pod choinkę, spieszymy z pomocą.

Oferujemy bluzy klubowe w cenie 110zł!

Wystarczy wybrać rozmiar z tabeli rozmiarów, złożyć zamówienie na naszego klubowego maila do 20 listopada oraz wpłacić należną kwotę na klubowe konto.
KOSZYKARSKI PREZENT CZEKA!!! ZAPRASZAMY

Dorośli:XSSMLXLXXLXXXLXXXXL
SZEROKOŚĆ(A)51cm54cm57cm60cm63cm66cm69cm72cm
WYSOKOŚĆ(B)64cm66cm68cm70cm72cm74cm76cm78cm
Dzieci:3/4 lata5/6 lat7/8 lat9/10 lat10/12 lat
SZEROKOŚĆ(A)36cm39cm42cm45cm48cm
WYSOKOŚĆ(B)44cm48cm52cm56cm60cm

Porażka juniorów z Peplinem na początku rozgrywek U19!

Nie udała się inauguracja naszych juniorów w niedzielę ulegli w Olsztynie 60-78 Jedynce Pelplin. Podopieczni trenera Wirchanowicza zaczęli dobrze wygrywając I kwartę 24-20, im dalej grali tym coraz mniej skutecznie w ataku i słabo w procentach rzutów osobistych. Ostatecznie przegrali różnicą 18 punktów ale jeszcze nie pokazali wszystkich swoich atutów.

UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – JEDYNKĄ PELPLIN 60-78 (24-20, 13-19, 11-20, 12-19)
Najwięcej punktów zdobyli: K. Kocięcki 19, R.Ogonowski 13

W niedzielę 18.10.20r. Juniorzy zaczynają ligę!

W tą niedzielę podopieczni trenera Wirchanowicza rozpoczną eliminacje Mistrzostw Polski meczem z Jedynką Pelplin.

Mecz odbędzie się o godz. 13.00 na sali III LO w Olsztynie przy ul. Szewczenki 4 NIESTETY MECZ ODBĘDZIE SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI (ze względów sanitarnych).

Nasi juniorzy grając rocznikiem młodszym w lidze pomorskiej U19 spróbują zacząć rozgrywki od zwycięstwa 👍 🏀 Trzymamy kciuki

Wyniki XX turnieju koszykówki chłopców im. A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup 02-04.10.2020r. Olsztyn

Rocznik 2003 i młodsi

PIĄTEK 02.10.20

Godz.16.00 TRÓJECZKA –BATORY BIAŁYSTOK 80-63
godz. 18.00 ZGB PŁOCK –PKK PABIANICE 89-84d.

SOBOTA 03.10.20

godz. 10.00 UKS TRÓJECZKA –ZGB PŁOCK 90-65
godz. 12.00 BATORY BIAŁYSTOK-PKK PABIANICE 65-72
godz.16.00 ZGB PŁOCK –BATORY BIAŁYSTOK 56-63
godz.18.00 PKK PABIANICE –UKS TRÓJECZKA 55-76

NIEDZIELA 04.10.20

godz.11.00 mecz o III miejsce ZGB PŁOCK-BATORY BIAŁYSTOK 79-56

godz.13.00 mecz o I miejsce TROJECZKA-PKK PABIANICE 72-63

TABELA KOŃCOWA:
1.UKS TROJECZKA OLSZTYN 4-0
2.PKK 99 PABIANICE 3-1
3.ZGB PŁOCK 2-2
4.BATORY BIALYSTOK 1-3

NAJLEPSI W ZESPOŁACH:

PŁOCK -MATEUSZ KONEFAŁ
BIAŁYSTOK-ADAM ZDANOWICZ
PABIANICE-MATEUSZ OKRUSZEK
OLSZTYN-MACIEJ WIRCHANOWICZ

NAJLEPSZA PIĄTKA TURNIEJU:
BAROSZ SOBOL–TROJECZKA,
ALEKSANDER CIMOCHOWSKI-PABIANICE,
KACPER BORKOWSKI –BIAŁYSTOK ,
WOJCIECH WIESZKOWSKI-PABIANICE,
ALEKSANDER LEWANDOWSKI-PŁOCK

MVP TURNIEJU: RADOSŁAW OGONOWSKI

Rocznik 2008 i młodsi

02.10.2020 piątek

14.30 TRÓJECZKA –AS MRĄGOWO 37-46

16.00 PIVOT –REGNUM 91-39

17.30 PISZ- BIAŁYSTOK 62-28

19.00 TRÓJECZKA –PIVOT 23-86

20.30 REGNUM –BIAŁYSTOK 73-38

03.10.2020 sobota

09.30 AS MRĄGOWO –PIVOT 26-90

11.00 REGNUM –TRÓJECZKA 76-45

12.30 PIVOT – PISZ 66-35

15.30 BIALYSTOK – AS MRĄGOWO 16-60

17.00 PISZ –REGNUM 47-55

18.30 TRÓJECZKA –BIALYSTOK 57-39

20.00 AS MRĄGOWO-PISZ 31-40

04.10.2020 niedziela

09.00 PIVOT –BIALYSTOK 106-21

10.30 REGNUM- AS MRĄGOWO 81-46

12.00 PISZ –TRÓJECZA 67-49

TABELA KOŃCOWA:

1.PIVOT PIASTÓW 5-0

2.REGNUM BYDGOSZCZ 4-1

3.ROŚ PISZ 3-2

4.AS MRĄGOWO 2-3

5.TRÓJECZKA OLSZTYN 1-4

6.BATORY BIAŁYSTOK 0-5

NAJLEPSI ZAWODNICY DRUŻYNY:
MRĄGOWO -BARSZCZ FILIP
PIASTÓW -ANTONIUK TYTUS
BIAŁYSTOK –PAWŁOWSKI JAN
PISZ –MŁYNARCZYK FILIP
BYDGOSZCZ –KOWALEWSKI SZYMON
OLSZTYN- KONECKO IGNACY

NAJLEPSZA PIĄTKA TURNIEJU:

DĄBROWA MACIEJ –PIASTÓW
BIELSKI OLIWIER –MRĄGOWO
BUDYS RAFAŁ-BYDGOSZCZ
WIRCHANOWICZ JONASZ- OLSZTYN
DOŁĘGA DYLANA –PISZ

MVP TURNIEJU:KOBIAŁKA MACIEJ –PIASTÓW

SPONSORZY:U.M.OLSZTYN, WMZKOSZ, AGAPIT, MATRIX, KASYNO, TRÓJECZKA OLSZTYN

XX Turniej Koszykówki Chłopców im. A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup

Zmiana terminów piątkowych kat. 2003!

Informujemy, że w dniach 02-04.10.20 odbędzie się XX Turniej Koszykówki Chłopców im A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące rozgrywek

Rocznik 2003

Mecze odbywają się na sali OSIR ul.Głowackiego 27.

Uczestnicy:

  • Trójeczka Olsztyn
  • PKK Pabianice
  • Batory Białystok
  • Zetgiebe Płock

Terminarz:

  • Piątek 02.10.20
    • godz.18.00 UKS TRÓJECZKA – BATORY BIAŁYSTOK
    • godz. 20.00 ZGB PŁOCK – PKK PABIANICE
  • Sobota 03.10.20
    • godz. 10.00 UKS TRÓJECZKA – ZGB PŁOCK
    • godz. 12.00 BATORY BIAŁYSTOK – PKK PABIANICE
    • godz. 16.00 ZGB PŁOCK – BATORY BIAŁYSTOK
    • godz. 18.00 PKK PABIANICE – UKS TRÓJECZKA
  • Niedziela 04.10.20
    • godz.11.00 mecz o III miejsce
    • godz.13.00 mecz o I miejsce
    • godz.14.30 zakończenie turnieju i rozdanie nagród.

Sponsorzy i organizatorzy:
U.M. Olsztyn, OSIR, WMKOSZ, AGAPIT, Matrix, Kasyno

Rocznik 2008

Mecze odbywają się na sali OSIR ul. Mariańska 1.

Uczestnicy:

  • Roś Pisz
  • Pivot Piastów
  • Regnum Bydgoszcz
  • As Mrągowo
  • Batory Białystok
  • Trójeczka Olsztyn

Terminarz meczy:

  • Piątek 02.10.20
    • 14.30 TRÓJECZKA –AS MRĄGOWO
    • 16.00 PIVOT –REGNUM
    • 17.30 PISZ- BIAŁYSTOK
    • 19.00 TRÓJECZKA –PIVOT
    • 20.30 REGNUM –BIAŁYSTOK
  • Sobota 03.10.20
    • 09.30 AS MRĄGOWO –PIVOT
    • 11.00 REGNUM –TRÓJECZKA
    • 12.30 PIVOT – PISZ
    • 15.30 BIALYSTOK – AS MRĄGOWO
    • 17.00 PISZ –REGNUM
    • 18.30 TRÓJECZKA –BIALYSTOK
    • 20.00 AS MRĄGOWO-PISZ
  • Niedziela 04.10.20
    • 09.00 PIVOT –BIALYSTOK
    • 10.30 REGNUM- AS MRĄGOWO
    • 12.00 PISZ –TRÓJECZKA
    • 13.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU ROZDANIE NAGRÓD

Sponsorzy i organizatorzy:
U.M. Olsztyn, OSIR, WMKOSZ, AGAPIT, Matrix, Kasyno

Drużyna U13 Trójeczki na turnieju w Pelplinie

Nasza drużyna U13 w dniach 11-13 września przebywała na turnieju towarzyskim w Pelplinie gdzie rozegrała cztery mecze i zajęła 6 miejsce:

TKM Włocławek – Trójeczka 123-15,
Trójeczka-Bryza Pruszcz Gd. 11-83,
Basket Kwidzyn – Trójeczka 50-43 i 66-42.

Najlepszy zawodnik drużyny Łukasz Sudoł