Kontakt

UKS “Trójeczka” Olsztyn

Uczniowski Klub Sportowy “Trójeczka”

przy III Liceum Ogólnokształcącym,

ul. Sybiraków 3

10-256 Olsztyn

Telefony kontaktowe:

  • Prezes Tomasz Majchrowicz tel.501 316 949
  • Vice Prezes Grzegorz Szydłowski tel.507 094 995
  • Sekretarz Lubomir Worobel tel.603 443 980

E-mail : trojeczka@poczta.onet.pl

Siedziba: ul.Szewczenki 4

Nr konta bankowego: BANK PKO BP S.A. 98 10203541 0000 5102 0078 6202

Kadeci (2)

TERMINARZ RUNDY FINAŁOWEJ KADECI U-16
2016-01-10      12:00   UKS 7 Trefl Sopot – UKS Trójeczka Olsztyn 99:36 (25:4, 23:8, 25:11, 26:13)
2016-01-17      12:00   UKS Trójeczka Olsztyn – Asseco Gdynia 47:65 (22:9, 15:18, 8:23, 2:15)
2016-01-24      14:00   STK Czarni Grawipol Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn 74:55 (21:18, 22:12, 19:17, 12:8)
2016-01-31      12:00   UKS Trójeczka Olsztyn – GKS Korsarz Gdańsk 90:68 (37:23, 17:18, 25:11, 11:16)
2016-02-07              UKS Trójeczka Olsztyn – UKS 7 Trefl Sopot 66:89 (14:19, 10:26, 20:32, 22:12)
2016-03-06      12:00   UKS Trójeczka Olsztyn – UKS 7 Trefl Sopot 66:89 (14:19, 10:26, 20:32, 22:12)
2016-03-13      12:00   UKS Trójeczka Olsztyn – STK Czarni Grawipol Słupsk 67:60 (10:18, 13:18, 22:11, 22:13)
2016-03-20              GKS Korsarz Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn 83:82 (32:12, 15:25, 19:28, 17:17)

 

Terminarz KADECI U-16
11.10.2015 11:00 UKS Trójeczka Olsztyn UKS De La Salle Gdańsk 68:56 (22:14, 16:23, 16:15, 14:4)
18.10.2015 MTS Basket Kwidzyn UKS Trójeczka Olsztyn 100:64
25.10.2015 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn KS Jedynka Pelplin
08.11.2015 Truso Elbląg UKS Trójeczka Olsztyn 106:54 (33:8, 17:19, 28:19, 28:8)
15.11.2015 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn Bryza Pruszcz Gdański  63:69
22.11.2015 UKS De La Salle Gdańsk UKS Trójeczka Olsztyn 41:93 (12:27, 12:22, 7:28, 10:16)
29.11.2015 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn MTS Basket Kwidzyn 74:71 (17:20, 11:19, 25:10, 21:22)
06.12.2015 KS Jedynka Pelplin UKS Trójeczka Olsztyn
13.12.2015 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn Truso Elbląg 52:69 (13:15, 16:19, 2:22, 21:13)
20.12.2015 Bryza Pruszcz Gdański UKS Trójeczka Olsztyn 80:72 (22:24, 21:12, 15:18, 22:18)

KADECI SKŁAD SEZON 2015/2016
1 ZAPADKA BARTOSZ 180 cm
2 ŁAGUN HUBERT 178cm
3 GAJOWNIK JAKUB 184cm
4 HARATYM JAN 182cm
5 ZIÓŁKOWSKI MICHAŁ 183cm
6 PIWOŃSKI MARCIN 179cm
7 KUREK ALEKSANDER 191cm
8 KUCIŃSKI JAROSŁAW 178cm
9 KRAWIEC ŁUKASZ 204cm
10 GRACZYKOWSKI TOMASZ 203cm
11 WYCZESANY MATEUSZ 184cm
12 MILUN MACIEJ 173cm
13 PASYMOWSKI WIKTOR 170cm
14 ORZECHOWSKI KAJETAN 192cm
15 KŁUSOWSKI MATEUSZ 178cm
16 BOSEK ADAM 186cm
Trener: MAJCHROWICZ TOMASZ

PA010402

U16 – Kadeci

ImięNazwiskoRocznik
AdrianKrupiński2004
OliwierKozłowski2004
KacperMajchrowicz2004
IgorSobczak2004
MichałŚwieczkowski2004
MikołajPalczyński2005
WojciechFijałkowski2005
PiotrSzczepański2005
MichałSzut2005
JakubCiunel2005
SzymonMajchrowicz2005
MarcinOstaszewski2005
JakubKowalczyk2005
JakubWaśniewski2005

Terminarz

13.10.2019UKS Trójeczka Olsztyn – SKS Gdynia Sharks (X)
20.10.2019Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – UKS Trójeczka Olsztyn
27.10.2019UKS Trójeczka Olsztyn – Gdyńska Akademia Koszykówki II
03.11.2019Trefl Sopot – UKS Trójeczka Olsztyn
10.11.2019UKS Trójeczka Olsztyn – Gdyńska Akademia Koszykówki I
17.11.2019STK Czarni Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn
24.11.2019UKS Trójeczka Olsztyn – Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun
01.12.2019UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
15.12.2019SKS Gdynia Sharks – UKS Trójeczka Olsztyn
22.12.2019UKS Trójeczka Olsztyn – Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
02.02.2020Gdyńska Akademia Koszykówki II – UKS Trójeczka Olsztyn
09.02.2020UKS Trójeczka Olsztyn – Trefl Sopot
16.02.2020Gdyńska Akademia Koszykówki I – UKS Trójeczka Olsztyn
23.02.2020UKS Trójeczka Olsztyn – STK Czarni Słupsk
01.03.2020Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun – UKS Trójeczka Olsztyn
08.03.2020MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn

(x) –MECZ PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN

Aktualny terminarz dostępny tutaj:
http://pozkosz.com/liga/282/terminarz_i_wyniki.html

Juniorzy (2)

Terminarz rozgrywek juniorów:
2014-10-04              Truso Elbląg 76-  46 UKS Trójeczka Olsztyn
2014-10-11              KS Meduza Gdańsk 81 – 62 UKS Trójeczka Olsztyn
2014-10-25              Sportowa Politechnika – UKS Trójeczka Olsztyn
2014-11-08              UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2014-11-22              UKS Trójeczka Olsztyn – Truso Elbląg
2014-11-29              UKS Trójeczka Olsztyn – KS Meduza Gdańsk
2014-12-13              UKS Trójeczka Olsztyn – Sportowa Politechnika
2014-12-20              MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn

Juniorzy

TERMINARZ U-18 (wszystkie mecze na Szewczenki sala III LO)

                            I runda
2017-10-14        UKS Trójeczka Olsztyn – GKK Arka S.A.(*)
2017-10-21        Klub Sportowy “AS” Mrągowo – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-10-28        UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Szkoła Gortata I
2017-11-04        MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-11        UKS Trójeczka Olsztyn – ENERGA PGK Słupsk
2017-11-18        Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-25        UKS Trójeczka Olsztyn – Trefl Sopot S.A.
2017-12-02        Sharks Port Gdynia – UKS Trójeczka Olsztyn

                            II runda
2017-12-16        GKK Arka S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-01-06        UKS Trójeczka Olsztyn – Klub Sportowy “AS” Mrągowo
2018-01-13        Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-01-20        UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2018-02-17        ENERGA PGK Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-02-24        UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk
2018-03-03        Trefl Sopot S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-03-10        UKS Trójeczka Olsztyn – Sharks Port Gdynia

(*) – MECZ BĘDZIE PRZEŁOŻONY