Wyniki XX turnieju koszykówki chłopców im. A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup 02-04.10.2020r. Olsztyn

Rocznik 2003 i młodsi

PIĄTEK 02.10.20

Godz.16.00 TRÓJECZKA –BATORY BIAŁYSTOK 80-63
godz. 18.00 ZGB PŁOCK –PKK PABIANICE 89-84d.

SOBOTA 03.10.20

godz. 10.00 UKS TRÓJECZKA –ZGB PŁOCK 90-65
godz. 12.00 BATORY BIAŁYSTOK-PKK PABIANICE 65-72
godz.16.00 ZGB PŁOCK –BATORY BIAŁYSTOK 56-63
godz.18.00 PKK PABIANICE –UKS TRÓJECZKA 55-76

NIEDZIELA 04.10.20

godz.11.00 mecz o III miejsce ZGB PŁOCK-BATORY BIAŁYSTOK 79-56

godz.13.00 mecz o I miejsce TROJECZKA-PKK PABIANICE 72-63

TABELA KOŃCOWA:
1.UKS TROJECZKA OLSZTYN 4-0
2.PKK 99 PABIANICE 3-1
3.ZGB PŁOCK 2-2
4.BATORY BIALYSTOK 1-3

NAJLEPSI W ZESPOŁACH:

PŁOCK -MATEUSZ KONEFAŁ
BIAŁYSTOK-ADAM ZDANOWICZ
PABIANICE-MATEUSZ OKRUSZEK
OLSZTYN-MACIEJ WIRCHANOWICZ

NAJLEPSZA PIĄTKA TURNIEJU:
BAROSZ SOBOL–TROJECZKA,
ALEKSANDER CIMOCHOWSKI-PABIANICE,
KACPER BORKOWSKI –BIAŁYSTOK ,
WOJCIECH WIESZKOWSKI-PABIANICE,
ALEKSANDER LEWANDOWSKI-PŁOCK

MVP TURNIEJU: RADOSŁAW OGONOWSKI

Rocznik 2008 i młodsi

02.10.2020 piątek

14.30 TRÓJECZKA –AS MRĄGOWO 37-46

16.00 PIVOT –REGNUM 91-39

17.30 PISZ- BIAŁYSTOK 62-28

19.00 TRÓJECZKA –PIVOT 23-86

20.30 REGNUM –BIAŁYSTOK 73-38

03.10.2020 sobota

09.30 AS MRĄGOWO –PIVOT 26-90

11.00 REGNUM –TRÓJECZKA 76-45

12.30 PIVOT – PISZ 66-35

15.30 BIALYSTOK – AS MRĄGOWO 16-60

17.00 PISZ –REGNUM 47-55

18.30 TRÓJECZKA –BIALYSTOK 57-39

20.00 AS MRĄGOWO-PISZ 31-40

04.10.2020 niedziela

09.00 PIVOT –BIALYSTOK 106-21

10.30 REGNUM- AS MRĄGOWO 81-46

12.00 PISZ –TRÓJECZA 67-49

TABELA KOŃCOWA:

1.PIVOT PIASTÓW 5-0

2.REGNUM BYDGOSZCZ 4-1

3.ROŚ PISZ 3-2

4.AS MRĄGOWO 2-3

5.TRÓJECZKA OLSZTYN 1-4

6.BATORY BIAŁYSTOK 0-5

NAJLEPSI ZAWODNICY DRUŻYNY:
MRĄGOWO -BARSZCZ FILIP
PIASTÓW -ANTONIUK TYTUS
BIAŁYSTOK –PAWŁOWSKI JAN
PISZ –MŁYNARCZYK FILIP
BYDGOSZCZ –KOWALEWSKI SZYMON
OLSZTYN- KONECKO IGNACY

NAJLEPSZA PIĄTKA TURNIEJU:

DĄBROWA MACIEJ –PIASTÓW
BIELSKI OLIWIER –MRĄGOWO
BUDYS RAFAŁ-BYDGOSZCZ
WIRCHANOWICZ JONASZ- OLSZTYN
DOŁĘGA DYLANA –PISZ

MVP TURNIEJU:KOBIAŁKA MACIEJ –PIASTÓW

SPONSORZY:U.M.OLSZTYN, WMZKOSZ, AGAPIT, MATRIX, KASYNO, TRÓJECZKA OLSZTYN

XX Turniej Koszykówki Chłopców im. A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup

Zmiana terminów piątkowych kat. 2003!

Informujemy, że w dniach 02-04.10.20 odbędzie się XX Turniej Koszykówki Chłopców im A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące rozgrywek

Rocznik 2003

Mecze odbywają się na sali OSIR ul.Głowackiego 27.

Uczestnicy:

  • Trójeczka Olsztyn
  • PKK Pabianice
  • Batory Białystok
  • Zetgiebe Płock

Terminarz:

  • Piątek 02.10.20
    • godz.18.00 UKS TRÓJECZKA – BATORY BIAŁYSTOK
    • godz. 20.00 ZGB PŁOCK – PKK PABIANICE
  • Sobota 03.10.20
    • godz. 10.00 UKS TRÓJECZKA – ZGB PŁOCK
    • godz. 12.00 BATORY BIAŁYSTOK – PKK PABIANICE
    • godz. 16.00 ZGB PŁOCK – BATORY BIAŁYSTOK
    • godz. 18.00 PKK PABIANICE – UKS TRÓJECZKA
  • Niedziela 04.10.20
    • godz.11.00 mecz o III miejsce
    • godz.13.00 mecz o I miejsce
    • godz.14.30 zakończenie turnieju i rozdanie nagród.

Sponsorzy i organizatorzy:
U.M. Olsztyn, OSIR, WMKOSZ, AGAPIT, Matrix, Kasyno

Rocznik 2008

Mecze odbywają się na sali OSIR ul. Mariańska 1.

Uczestnicy:

  • Roś Pisz
  • Pivot Piastów
  • Regnum Bydgoszcz
  • As Mrągowo
  • Batory Białystok
  • Trójeczka Olsztyn

Terminarz meczy:

  • Piątek 02.10.20
    • 14.30 TRÓJECZKA –AS MRĄGOWO
    • 16.00 PIVOT –REGNUM
    • 17.30 PISZ- BIAŁYSTOK
    • 19.00 TRÓJECZKA –PIVOT
    • 20.30 REGNUM –BIAŁYSTOK
  • Sobota 03.10.20
    • 09.30 AS MRĄGOWO –PIVOT
    • 11.00 REGNUM –TRÓJECZKA
    • 12.30 PIVOT – PISZ
    • 15.30 BIALYSTOK – AS MRĄGOWO
    • 17.00 PISZ –REGNUM
    • 18.30 TRÓJECZKA –BIALYSTOK
    • 20.00 AS MRĄGOWO-PISZ
  • Niedziela 04.10.20
    • 09.00 PIVOT –BIALYSTOK
    • 10.30 REGNUM- AS MRĄGOWO
    • 12.00 PISZ –TRÓJECZKA
    • 13.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU ROZDANIE NAGRÓD

Sponsorzy i organizatorzy:
U.M. Olsztyn, OSIR, WMKOSZ, AGAPIT, Matrix, Kasyno

Drużyna U13 Trójeczki na turnieju w Pelplinie

Nasza drużyna U13 w dniach 11-13 września przebywała na turnieju towarzyskim w Pelplinie gdzie rozegrała cztery mecze i zajęła 6 miejsce:

TKM Włocławek – Trójeczka 123-15,
Trójeczka-Bryza Pruszcz Gd. 11-83,
Basket Kwidzyn – Trójeczka 50-43 i 66-42.

Najlepszy zawodnik drużyny Łukasz Sudoł

Nasz wychowanek zmienia klub!!!

Miło nam poinformować że wychowanek trenera Piotra Wirchanowicza i Trójeczki Olsztyn, Kacper Majchrowicz, zmienia klub i przenosi się do Włocławka.

Od sezonu 2020/21 będzie reprezentował barwy WTK Włocławek (młodzieżowe zaplecze ANWILU WŁOCŁAWEK) w rozgrywkach U17, U19 i rozgrywkach III ligowych.

Życzymy dalszego rozwoju i sukcesów sportowych
Zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu.

Turniej Streetball 2020 Olsztyn za nami!

Wczoraj na hali OSIR odbył się turniej Koszykówki 3×3.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

  • U13 Seba FC
  • U15 Cloutch Three
  • U19 3Olsztyn

Gratulujemy zwycięzcom!!! 🏀
Turniej odbył się dzięki projektowi OBO, OSIR Olsztyn oraz UKS Trójeczka Olsztyn.

Streetball Olsztyn 2020

Już w tą sobotę widzimy się na turnieju koszykówki 3×3!

Jeśli jeszcze nie dokonałeś zapisów NIE CZEKAJ!!!

Dziś prezentujemy koszulki turniejowe dla każdego uczestnika
ZAPRASZAMY

Streetball Olsztyn 2020

Zapraszamy na turniej koszykówki chłopców, który odbędzie się 29 sierpnia (sobota) przy olsztyńskiej Uranii. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę z koszykówką oraz pamiątkowe koszulki z imprezy, wodę mineralną oraz nagrody za trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych: U13, U15, U19.

Zapisy do turnieju wysyłamy na maila: trojeczka@poczta.onet.pl (z podaniem nazwy drużyny, kategorii oraz nazwisk uczestników) lub zapisać będzie można się przed rozpoczęciem turnieju (godzina 10.00)

ZAKOŃCZCIE WAKACJE NA SPORTOWO!!!