WYJAZD DRUŻYNY U14 NA TURNIEJ KASPRO CUP 2019 DO INOWROCŁAWIA

Nasza drużyna młodzików U14 w dniach 30.11 -01.12.19 r. weźmie udział w towarzyskim turnieju w Inowrocławiu. Sześć drużyn będzie walczyć każdy z każdym o Puchar Kasprowicza cup 2019. Jest to ostatni etap przygotowań do eliminacji Mistrzostw Polski młodzików które ruszają w województwie warminsko-mazurskim. Trzymamy kciuki:)

Nasza najmłodsza drużyna na II Turnieju Młodych Asów w Mrągowie!

W minioną sobotę nasza najmłodsza drużyna U12 pod wodzą trenera Adama Chechłowskiego wzięła udział w turnieju w Mrągowie. Jako najmłodsza z ekip zajęła czwarte miejsce za UKS Trójka Nidzica, As I Mrągowo i As II Mrągowo.

Doświadczenia zdobyte w turnieju towarzyskim pozwolą lepiej przygotować się do rozgrywek o Puchar Prezesa WMZkosz sezonu 2019/20 gdzie wraz z drużyną Trójeczki rywalizować będzie jeszcze sześć drużyn.

Trzecie miejsce zawodników trójeczki w Mistrzostwach Polski 3×3!!!

W rozegranych w ten weekend w Szczytnie Mistrzostwach Polski U23 znakomicie spisali się zawodnicy w przeszłości reprezentujący nasz klub Hubert Szachniewicz (wychowanek klubu)Marek Miałki (reprezentował Trójeczkę w kategorii U20 w sezonie 2017/18 ) Jakub Stanisławajtys (grał w III ligowym sezonie Trójeczki 2016/17) oraz Maciej Mycko (wychowanek ŁKS Łódź ) wywalczyli brązowy medal za ekipami Gdańska (z naszym wychowankiem Mateuszem Kulisem) i Kielc
Gratulujemy i jesteśmy dumni!!!

Wyniki Rocznik 2005 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

TABELA KOŃCOWA:

  1. TWARDE PIERNIKI TORUŃ 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. UKS 9 ŁOMZA 2-2
  4. AK KOMORÓW 2006 1-3
  5. WARSAW BASKETBALL 0-4

21.09.2019r. sobota sala SP 10 ul.Mariańska 1
10.30-12.00 OLSZTYN-TORUŃ 46-72
12.00-13.30 WARSHAW-ŁOMŻA 39-46
15.30-17.00 TORUŃ –KOMORÓW 76-40
17.00-18.30 ŁOMŻA-OLSZTYN 48-63
18.30-20.00 KOMORÓW-WARSHAW 75-51

22.09.2019r. niedziela sala SP 10 ul.Mariańska 1
8.00-9.30 TORUŃ-ŁOMŻA 82-14
9.30-11.00 OLSZTYN-WARSHAW 52-47
11.00-12.30 ŁOMŻA-KOMORÓW 60-56
12.30-14.00 WARSAW-TORUŃ 33-101
14.00-15.15 KOMORÓW-OLSZTYN 68-53

MVP TURNIEJU: WALENCIAK DOMINIK -TWARDE PIERNIKI TORUŃ

PIĄTKA TURNIEJU:

  • KOWALSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • SZCZEPAŃSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • ANUSEWICZ ŁUKASZ(ŁOMZA)
  • NIEMIROWICZ-SZCZYTT MAX(KOMORÓW)
  • HRYMER FRANCISZEK(WARSZAWA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUZYNACH:

  • ŻEBROWSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • FIJAŁKOWSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • KAMIŃSKI KACPER(ŁOMŻA)
  • FRANCZUK LEON(KOMORÓW)
  • BŁASZCZAK JAKUB(WARSZAWA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ,UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Wyniki Rocznik 2003 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Tabela końcowa:

  1. UKS 9 ŁOMZA 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. BATORY BIAŁYSTOK 2-2
  4. AK KOMORÓW 2005 1-3
  5. SWIETLOGORSK(ROSJA) 0-4

21.09.2019r. SOBOTA. OSIR ul.Głowackiego 27
11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

22.09.2019r. NIEDZIELA OSIR ul.Głowackiego 27
8.00-9.30 ŁOMZA-SWIETŁOGORSK 57-8
9.30-11.00 OLSZTYN-KOMORÓW 56-34
11.00-12.30 ŁOMZA –BIALYSTOK 79-31
12.30-14.00 SWIETŁOGORSK- KOMORÓW 11-72
14.00-15.15 BIAŁYSTOK –OLSZTYN 22-45

MVP TURNIEJU: ANUSEWICZ ADAM UKS 9 ŁOMŻA

PIĄTKA TURNIEJU:

  • MALINOWSKI JAKUB (ŁOMŻA)
  • WIRCHANOWICZ MACIEJ (OLSZTYN)
  • WOJTULEWICZ MICHAŁ (BIAŁYSTOK)
  • RATOWSKI JANUISZ (KOMORÓW)
  • BIEŁOW ALEKS (ROSJA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH:

  • ZALEWSKI ADAM(ŁOMŻA)
  • KOCIECKI JAKUB(OLSZTYN)
  • MAZURSKI MACIEJ(BIALYSTOK)
  • DOBDZYNSKI JAKUB(KOMORÓW)
  • ZUBATOW IGOR(ROSJA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ, UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Koszykarze z Rosji na turnieju w Olsztynie!!!

Młodzi koszykarze z Swietłogorska przebywają w Olsztynie w dniach 19-22 września na zaproszenie naszego klubu. W ramach pobytu zwiedzają nasze miasto, odbywają wspólne treningi i wezmą udział w XIX Międzynarodowym turnieju imA.Grzegorzewskiego w Olsztynie w kategorii 2003.

Pobyt sportowców z Rosji możliwy jest dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Nasz klub wspólnie z PZKOSZ realizuje w SP 30 Olsztyn program ,,SMOK”

Miło poinformować, że od września w Szkole podstawowej nr 30 na Pieczewskiej 10 wejdzie projekt UKS Trójeczka i Polskiego Związku Koszykówki pod nazwą SMOK(Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki).
Są to bezpłatne zajęcia dla chłopców klas I-III i IV-V z elementami koszykówki na zmodernizowanej wte wakacje sali gimnastycznej SP30.
Zajęcia będą odbywały się po lekcjach dwa razy tygodniowo pod okiem nauczycieli i trenerów koszykówki.
Adepci koszykówki mogą liczyć na profesjonalny sprzęt sportowy, a w przyszłości swój udział w klasach sportowych o profilu koszykówki chłopców i dziewcząt.

Zakończenie sezonu 2018/2019 13 czerwca 2019 roku godz. 17:00 Sala Szewczenki 4!!!

Zarząd UKS Trojeczka Olsztyn zaprasza na uroczyste zakończenie sezonu koszykarskiego w czwartek 13. czerwca do siedziby klubu ul.Szewczenki 4.
Zapraszamy kibiców, rodziców oraz zawodników wszystkich grup wiekowych.

W programie m.in.: mecze pokazowe grup szkoleniowych, konkursy koszykarskie z nagrodami, pamiątkowe fotki, rozdanie nagród dla najlepszych zawodników oraz małe co nieco…

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 🏀🏀🏀🏀🏀
MUSICIE TAM BYĆ!