Drugie miejsce juniorów w Rawiczu, czwarte kadetów w Białymstoku
W miniony weekend nasze drużyny uczestniczyły w dwóch turniejach towarzyskich.
Nasi juniorzy zdobyli drugie miejsce w Turnieju im.Kontata w Rawiczu, pokonując zespoły z Rawicza i Poznania. W finale przegrali z Turowem Zgorzelec (szczegoły na skmpolskikosz.pl).
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Patryk Grabowski.
Kadeci przez trzy dni rozgrywali pięć meczy na Batory Cup w Białymstoku.
Pokonali zespoły Batory Białystok (54-32) i PRO BASKET Mińsk Mazowiecki (51-37), a przegrali z Żubrami Białystok (44-56), Roś Pisz (38-95) i Niedzwiadki Przemyśl (82-51).
W najlepszej piątce turnieju zameldował się Kacper Majchrowicz, a najlepszym zawodnikiem zespołu został Piotr Szczepański.
Drużyna kadetów wystąpiła w składzie: Majchrowicz K., Kiński B., Fijałkowski W., Szczepański P., Kowalczyk J., Ostaszewski M., Świeczkowski M., Mycko J., Sobczak I., Krupiński A.
przez admin / temu
Juniorzy starsi
TERMINARZ U-20 (wszystkie mecze na Szewczenki sala III LO)
I runda
2017-10-05 Politechnika Gdańska – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-10-12 UKS Trójeczka Olsztyn – Trefl Sopot S.A.(*)
2017-10-19 UKS ZSS Człuchów – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-02 ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-09 MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-16 UKS Trójeczka Olsztyn – GKK Arka S.A.
II runda
2017-11-23 UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Gdańska
2017-11-30 Trefl Sopot S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-12-07 UKS Trójeczka Olsztyn – UKS ZSS Człuchów
2017-12-21 UKS Trójeczka Olsztyn – ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
2018-01-04 UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2018-01-11 GKK Arka S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
(*) -MECZ BĘDZIE PRZEŁOŻONY
przez admin / temu
Mecze Juniorów
2012-12-08 11:00 MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn 79:66
2012-12-06 17:00 UKS Trójeczka Olsztyn – Truso Elbląg 84:68
2012-11-24 14:00 AS Mrągowo – UKS Trójeczka Olsztyn 74:88
2012-11-17 11:30 UKS Trójeczka Olsztyn – Meduza De La Salle Gdańsk 82 : 68
2012-10-27 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn 65 : 92
2012-10-20 16:00 Truso Elbląg – UKS Trójeczka Olsztyn 88 : 60
2012-10-13 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn – AS Mrągowo 85 : 67
przez admin / temu
Juniorzy
TERMINARZ U-18 (wszystkie mecze na Szewczenki sala III LO)
I runda
2017-10-14 UKS Trójeczka Olsztyn – GKK Arka S.A.(*)
2017-10-21 Klub Sportowy „AS” Mrągowo – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-10-28 UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Szkoła Gortata I
2017-11-04 MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-11 UKS Trójeczka Olsztyn – ENERGA PGK Słupsk
2017-11-18 Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-25 UKS Trójeczka Olsztyn – Trefl Sopot S.A.
2017-12-02 Sharks Port Gdynia – UKS Trójeczka Olsztyn
II runda
2017-12-16 GKK Arka S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-01-06 UKS Trójeczka Olsztyn – Klub Sportowy „AS” Mrągowo
2018-01-13 Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-01-20 UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2018-02-17 ENERGA PGK Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-02-24 UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk
2018-03-03 Trefl Sopot S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-03-10 UKS Trójeczka Olsztyn – Sharks Port Gdynia
(*) – MECZ BĘDZIE PRZEŁOŻONY
przez admin / temu
Juniorzy (2)
Terminarz rozgrywek juniorów:
2014-10-04 Truso Elbląg 76- 46 UKS Trójeczka Olsztyn
2014-10-11 KS Meduza Gdańsk 81 – 62 UKS Trójeczka Olsztyn
2014-10-25 Sportowa Politechnika – UKS Trójeczka Olsztyn
2014-11-08 UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2014-11-22 UKS Trójeczka Olsztyn – Truso Elbląg
2014-11-29 UKS Trójeczka Olsztyn – KS Meduza Gdańsk
2014-12-13 UKS Trójeczka Olsztyn – Sportowa Politechnika
2014-12-20 MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn
przez admin / temu