XX Turniej Koszykówki Chłopców im. A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup

Informujemy, że w dniach 02-04.10.20 odbędzie się XX Turniej Koszykówki Chłopców im A. Grzegorzewskiego AGAPIT Cup. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące rozgrywek

Rocznik 2003

Mecze odbywają się na sali OSIR ul.Głowackiego 27.

Uczestnicy:

  • Trójeczka Olsztyn
  • PKK Pabianice
  • Batory Białystok
  • Zetgiebe Płock

Terminarz:

  • Piątek 02.10.20
    • godz.16.00 UKS TRÓJECZKA – BATORY BIAŁYSTOK
    • godz. 18.00 ZGB PŁOCK – PKK PABIANICE
  • Sobota 03.10.20
    • godz. 10.00 UKS TRÓJECZKA – ZGB PŁOCK
    • godz. 12.00 BATORY BIAŁYSTOK – PKK PABIANICE
    • godz. 16.00 ZGB PŁOCK – BATORY BIAŁYSTOK
    • godz. 18.00 PKK PABIANICE – UKS TRÓJECZKA
  • Niedziela 04.10.20
    • godz.11.00 mecz o III miejsce
    • godz.13.00 mecz o I miejsce
    • godz.14.30 zakończenie turnieju i rozdanie nagród.

Sponsorzy i organizatorzy:
U.M. Olsztyn, OSIR, WMKOSZ, AGAPIT, Matrix, Kasyno

Rocznik 2008

Mecze odbywają się na sali OSIR ul. Mariańska 1.

Uczestnicy:

  • Roś Pisz
  • Pivot Piastów
  • Regnum Bydgoszcz
  • As Mrągowo
  • Batory Białystok
  • Trójeczka Olsztyn

Terminarz meczy:

  • Piątek 02.10.20
    • 14.30 TRÓJECZKA –AS MRĄGOWO
    • 16.00 PIVOT –REGNUM
    • 17.30 PISZ- BIAŁYSTOK
    • 19.00 TRÓJECZKA –PIVOT
    • 20.30 REGNUM –BIAŁYSTOK
  • Sobota 03.10.20
    • 09.30 AS MRĄGOWO –PIVOT
    • 11.00 REGNUM –TRÓJECZKA
    • 12.30 PIVOT – PISZ
    • 15.30 BIALYSTOK – AS MRĄGOWO
    • 17.00 PISZ –REGNUM
    • 18.30 TRÓJECZKA –BIALYSTOK
    • 20.00 AS MRĄGOWO-PISZ
  • Niedziela 04.10.20
    • 09.00 PIVOT –BIALYSTOK
    • 10.30 REGNUM- AS MRĄGOWO
    • 12.00 PISZ –TRÓJECZKA
    • 13.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU ROZDANIE NAGRÓD

Sponsorzy i organizatorzy:
U.M. Olsztyn, OSIR, WMKOSZ, AGAPIT, Matrix, Kasyno

Drużyna U13 Trójeczki na turnieju w Pelplinie

Nasza drużyna U13 w dniach 11-13 września przebywała na turnieju towarzyskim w Pelplinie gdzie rozegrała cztery mecze i zajęła 6 miejsce:

TKM Włocławek – Trójeczka 123-15,
Trójeczka-Bryza Pruszcz Gd. 11-83,
Basket Kwidzyn – Trójeczka 50-43 i 66-42.

Najlepszy zawodnik drużyny Łukasz Sudoł

WYJAZD DRUŻYNY U14 NA TURNIEJ KASPRO CUP 2019 DO INOWROCŁAWIA

Nasza drużyna młodzików U14 w dniach 30.11 -01.12.19 r. weźmie udział w towarzyskim turnieju w Inowrocławiu. Sześć drużyn będzie walczyć każdy z każdym o Puchar Kasprowicza cup 2019. Jest to ostatni etap przygotowań do eliminacji Mistrzostw Polski młodzików które ruszają w województwie warminsko-mazurskim. Trzymamy kciuki:)

Nasza najmłodsza drużyna na II Turnieju Młodych Asów w Mrągowie!

W minioną sobotę nasza najmłodsza drużyna U12 pod wodzą trenera Adama Chechłowskiego wzięła udział w turnieju w Mrągowie. Jako najmłodsza z ekip zajęła czwarte miejsce za UKS Trójka Nidzica, As I Mrągowo i As II Mrągowo.

Doświadczenia zdobyte w turnieju towarzyskim pozwolą lepiej przygotować się do rozgrywek o Puchar Prezesa WMZkosz sezonu 2019/20 gdzie wraz z drużyną Trójeczki rywalizować będzie jeszcze sześć drużyn.

Wyniki Rocznik 2005 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

TABELA KOŃCOWA:

  1. TWARDE PIERNIKI TORUŃ 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. UKS 9 ŁOMZA 2-2
  4. AK KOMORÓW 2006 1-3
  5. WARSAW BASKETBALL 0-4

21.09.2019r. sobota sala SP 10 ul.Mariańska 1
10.30-12.00 OLSZTYN-TORUŃ 46-72
12.00-13.30 WARSHAW-ŁOMŻA 39-46
15.30-17.00 TORUŃ –KOMORÓW 76-40
17.00-18.30 ŁOMŻA-OLSZTYN 48-63
18.30-20.00 KOMORÓW-WARSHAW 75-51

22.09.2019r. niedziela sala SP 10 ul.Mariańska 1
8.00-9.30 TORUŃ-ŁOMŻA 82-14
9.30-11.00 OLSZTYN-WARSHAW 52-47
11.00-12.30 ŁOMŻA-KOMORÓW 60-56
12.30-14.00 WARSAW-TORUŃ 33-101
14.00-15.15 KOMORÓW-OLSZTYN 68-53

MVP TURNIEJU: WALENCIAK DOMINIK -TWARDE PIERNIKI TORUŃ

PIĄTKA TURNIEJU:

  • KOWALSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • SZCZEPAŃSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • ANUSEWICZ ŁUKASZ(ŁOMZA)
  • NIEMIROWICZ-SZCZYTT MAX(KOMORÓW)
  • HRYMER FRANCISZEK(WARSZAWA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUZYNACH:

  • ŻEBROWSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • FIJAŁKOWSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • KAMIŃSKI KACPER(ŁOMŻA)
  • FRANCZUK LEON(KOMORÓW)
  • BŁASZCZAK JAKUB(WARSZAWA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ,UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Wyniki Rocznik 2003 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Tabela końcowa:

  1. UKS 9 ŁOMZA 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. BATORY BIAŁYSTOK 2-2
  4. AK KOMORÓW 2005 1-3
  5. SWIETLOGORSK(ROSJA) 0-4

21.09.2019r. SOBOTA. OSIR ul.Głowackiego 27
11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

22.09.2019r. NIEDZIELA OSIR ul.Głowackiego 27
8.00-9.30 ŁOMZA-SWIETŁOGORSK 57-8
9.30-11.00 OLSZTYN-KOMORÓW 56-34
11.00-12.30 ŁOMZA –BIALYSTOK 79-31
12.30-14.00 SWIETŁOGORSK- KOMORÓW 11-72
14.00-15.15 BIAŁYSTOK –OLSZTYN 22-45

MVP TURNIEJU: ANUSEWICZ ADAM UKS 9 ŁOMŻA

PIĄTKA TURNIEJU:

  • MALINOWSKI JAKUB (ŁOMŻA)
  • WIRCHANOWICZ MACIEJ (OLSZTYN)
  • WOJTULEWICZ MICHAŁ (BIAŁYSTOK)
  • RATOWSKI JANUISZ (KOMORÓW)
  • BIEŁOW ALEKS (ROSJA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH:

  • ZALEWSKI ADAM(ŁOMŻA)
  • KOCIECKI JAKUB(OLSZTYN)
  • MAZURSKI MACIEJ(BIALYSTOK)
  • DOBDZYNSKI JAKUB(KOMORÓW)
  • ZUBATOW IGOR(ROSJA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ, UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Czwarte miejsce kadetów na turnieju w Osiecznej

Nieźle spisali się nasi kadeci w turnieju “Osieckie spotkania z koszykówką” w Osiecznej k/Leszna gdzie w dniach 31.05-02.06 wygrali dwa mecze z Gimbasket Wrocław (69-43) i MKS Wschowa (66-63) przegrywając z UUKS Iskra Osieczna(74-80), Polonią Warszawa (42-62) i MKS Sieraków (41-102).

Ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Adrian Krupiński, a w najlepszej piątce turnieju znalazł się Oliwier Kozłowski.

Skład Trójeczki Olsztyn: Kozłowski Oliwier, Mróz Bartek, Majchrowicz Kacper, Krupiński Adrian, Świeczkowski Michał, Sobczak Igor, Liwski Gracjan, Kowalczyk Jakub, Szczepański Piotr, Palczyński Mikołaj,

Tabela

  1. MKS Sieraków
  2. Iskra Osieczna
  3. Polonia Warszawa
  4. Trójeczka Olsztyn
  5. MKS Wschowa
  6. Gimbasket Wrocław