Ligowe ostatki na minusie

Drużyny naszego klubu rozgrywały w ten weekend ostatnie mecze ligowe w tym roku ze zmiennym szczęściem:

• Juniorzy naszego klubu przegrali po walce u siebie z Politechniką Gdańską 66-86.
  • Młodzicy w sobotę ponieśli dotkliwą porażkę na swojej sali z Jarem Elbląg 51-107
  • Kadeci w niedzielę odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie pokonując w Sopocie Sharks Gdynia 84-47

Teraz czeka nas przerwa świąteczna i następne mecze kategorii U-14  z Rosiem w Piszu (11.01). Juniorzy mają przerwę do lutego.

Kadeci zakończą rok występem u siebie z Politechniką Gdańską (niedziela 22.12.19r. godz.12.00 sala Szewczenki). Kolejne mecze w lutym. Zapraszamy 🙂

U18 Trójeczka-Politechnika Gdańska 66-88(14-22,14-26,22-16,16-22)
Najwięcej punktów zdobyli: Maciej Wirchanowicz 16pkt, Kacper Majchrowicz 16pkt, Bartosz Soból 12pkt.

U16 Sharks Gdynia -Trójeczka 47-82(9-19,20-27,9-19,10-17)
Najwięcej punktów zdobyli: Kacper Majchrowicz 23 pkt, Piotr Szczepański 20pkt, Wojciech Fijałkowski 18pkt, Oliwier Kozłowski 14pkt.

U14 Trójeczka – Jar Elbląg 51-107 (8-34,9-27,17-23,17-22)
Najwięcej punktów zdobyli: Kajetan Konecko 18pkt, Wiktor Choromański 10pkt.