Wyniki młodzieżowych Mistrzostw Warmii i Mazur 3×3

W niedzielę 27. czerwca w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Województwa i zarazem eliminacje Mistrzostw Polski 3×3 w kategoriach U15 i U17. Znakomicie zaprezentowała się ekipa U17 naszego klubu, która wygrała wszystkie mecze i awansowała do MP. Niewiele gorzej wypadła jedna z trzech ekip w U 15 która zajęła drugie miejsce i również awansowała do dalszych rozgrywek. Gratulujemy i poniżej prezentujemy foto reportaż naszych wszystkich drużyn.

Drużyna U17 pierwsze miejsce, skład: Krupiński Adrian, Kozłowski Oliwier, Szczepański Piotr
Drużyna U15 drugie miejsce, skład: Choromański Wiktor, Mycko Jakub, Konecko Kajetan, Sendrowski Maciej
Drużyna U17 skład: Sobczak Igor Ciunel Jakub, Madeksza Mikołaj
Drużyna U15 skład: Kowalewski Konrad, Piaskowski Franek, Tetyk Borys, Stańczyk Aleksander
Drużyna U15 skład: Huszcza Franciszek, Jocek Piotr, Chmielewski Albert