Obóz sportowy w Tucholi 6 sierpnia

Szanowni Rodzice i Zawodnicy, obóz sportowy w Tucholi zbliża się wielkimi krokami.
Oto garść informacji: Wyjazd na Obóz 6 sierpnia o godzinie 6.00 rano (jeśli chcesz wybrać odpowiednie dla Ciebie miejsce w autokarze bądź odpowiednio wcześniej :)). Spotykamy się na parkingu przy ulicy Knosały obok restauracji McDonalds . Na Obóz zabieramy podpisaną przez rodziców kartę obozową (do pobrania na stronie kuratorium), ważną legitymację szkolną oraz odpowiednią ilość sportowej odzieży oraz klapki, kąpielówki itp 😀 . Informujemy ze podczas obozu wprowadzamy ograniczenia czasowe korzystania z telefonów przez uczestników. I najważniejsze nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego humoru i chęci pracy na treningach.
Koszykarsko pozdrawiamy Trenerzy Piotr, Tomasz i Adam.