ZAKOŃCZENIE SEZONU 23 CZERWCA 2017r.

W piątek popołudniu w naszej siedzibie przy Szewczenki podsumowaliśmy sezon 2016/17, były mecze pokazowe, konkursy rzutowe oraz słodki i grillowy poczęstunek. Dziękujemy Zarządowi i rodzicom oraz sponsorom za pamiątkowe statuetki, nagrody i torby. Teraz okres wakacji i spotykamy się w połowie sierpnia przez wyjazdem na obóz klubowy do Szczecinka.
Wszystkim zawodnikom i sympatykom klubu życzymy wspaniałego letniego odpoczynku, a niektórym połamania kosza na letnich campach.

ZWYCIĘZCY W KONKURSACH I NAGRODZENI:
Konkurs osobistych kadeci – B.Kinski
Konkurs osobistych juniorzy – M.Kulis
Konkurs za 3 kadeci – K.Majchrowicz
Konkurs za 3 juniorzy – M.Piwoński
Konkurs wsadów – M.Kulis
Najlepszy zawodnik sezonu kadeci B.Sobol
Najlepszy zawodnik sezonu juniorów M.Kulis

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dodaj komentarz