Wyjazd na obóz do Białego Dunajca

Wyjazd na obóz do Białego Dunajca 02.08.13r.(piątek)

Zbiórka (kasy PKP) godz. 06:20 rano, bilety już kupione, na miejscu będziemy ok. 18tej (zapewnić sobie odpowiedni prowiant).
Powrót 11.08.13r. godz. 19:08 w Olsztynie
Zabieramy: karty obozowe, karty zdrowia, ważną legitymacje, ręcznik, kosmetyki, kąpielówki, czapkę chroniącą przed słońcem, buty do biegania, klapki, buty do koszykówki, odpowiednią ilość koszulek, skarpetek, majtek, spodenek do trenowania, spodenek do chodzenia, dresy i może kurtkę przeciw deszczową oraz dobry humor 🙂
Trenerzy

Dla grupy 1999 i młodsi: pierwszy trening 29.07.13r(poniedziałek) godz.11.30 stadion AZS w Kortowie, trenujemy do czwartku (szczegóły na treningu). Do czwartku czekam na resztę należności za obóz i treningi w sezonie.
Pozdrawiam T.Majchrowicz

Dodaj komentarz