Puchar Prezesa UKS Trójeczka pojechał do Pisza – Gorące końcówki

W sobotę w sali sportowej przy ul. Szewczenki w Olsztynie odbył się turniej koszykówki chłopców (rocznik 1999 i młodsi) o Puchar Prezesa UKS Trójeczka. W rywalizacji trzech zespołów (grano każdy z każdym), najlepsi okazali się reprezentanci MKS Roś Pisz przed gospodarzami i AS-em Mrągowo. Mecze były niezwykle zacięte i rozstrzygały się w końcówkach. Młodzież z Pisza wykazała w decydujących momentach najwięcej determinacji i to zaowocowało cennym zwycięstwem. Był to sprawdzian przed rozpoczynającymi się niebawem rozgrywkach o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Koszykówki.

 

Wyniki

Roś Pisz – Trójeczka Olsztyn 48:46

AS Mrągowo – Roś Pisz 33:39

Trójeczka Olsztyn – AS Mrągowo 36:35

 

Kolejność

1 Roś Pisz 87: 79

2 Trójeczka Olsztyn 82:83

3 AS Mrągowo 68: 75

 

Najlepsi w zespołach:

Roś Pisz – Adam Wilyńczyk

Trójeczka Olsztyn – Adam Nadolski

AS Mrągowo – Dawid Borzymowski

Dodaj komentarz