Nasi Kadeci jadą na turniej strefowy w Pelplinie

W dniach 16-17 marca w Pelplinie odbędzie się turniej strefowy, który wyłoni dwie drużyny awansujące do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Kadetów.

Nasz zespół spotka się kolejno z (16/03 g.13.00) Roś Pisz,potem (16.03. g.20.00) Energa Słupsk (III drużyna ligi pomorskiej), a w niedzielę (17/03 g.10.00) z gospodarzami Decka Pelplin (IV drużyna ligi pomorskiej). Zapowiadają się duże emocje. Nasz zespół chce wywalczyć awans i uhonorować w ten sposób 20 lecie klubu UKS Trójeczka Olsztyn.

Zapraszamy naszych kibiców o aktywny doping i trzymanie kciuków. Powodzenia 🙂

SKŁAD DRUŻYNY NA TURNIEJ W PELPLINIE: Wirchanowicz Maciej -kpt., Grabowski Patryk, Graczykowski Stasiu, Blum Jakub, Kocięcki Jakub, Soból Bartek, Majchrowicz Kacper, Bachmura Adrian, Dżus Jakub, Zapadka Hubert, Ogonowski Radek, Dubel Michał

Trenerzy:Piotr Wirchanowicz, Paweł Mierczak