KOSZYKARSKA SOBOTA ZA NAMI!!

Impreza BYĆ JAK GORTAT i zakończenie sezonu za nami-w sobotę 20go czerwca odbyły się dwie sympatyczne imprezy koszykarskie:najpierw o godzinie 10.00 na naszej sali FUNDACJA LOTTO z III LO i naszym klubem zorganizowała świetną imprezę połączoną z oddaniem nowej wyremontowanej szatni dla koszykarzy Trójeczki ,oraz z pobytem na naszej sali tegorocznego Mistrza Polski Seniorów i reprezentanta Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy we wrześniu ,wychowanka TRUSO Elbląg PRZEMYSŁAWA ZAMOJSKIEGO!!!Po części oficjalnej popularny Zamoj opowiedział o swojej sportowej karierze,odpowiedział na pytania zawodników i rozegrał parę pojedynków 1×1 i rzutowych z naszymi zawodnikami(kilka z nich wygrał pokazując klasę) ,potem był konkursy dla zawodników(m.in konkurs wsadów) ,mecz Wolontariusze LOTTO wzmocnieni Przemkiem i trenerami Trójeczki kontra zawodnicy Trójeczki (wygrali ci drudzy) ,oraz wywiady,zdjęcia i autografy.Wszystkim się podobało i oto chodziło!!!!
Dziękujemy Fundacji LOTTO (Pani Magda Giżyńska i wolontariusze) ,III LO (Pani Dyr.Danucie Gomolińskiej) oraz firmom SKLEPKOSZYKARZA.PL.DBK,SKLEP M.GIŻYŃSKI,FUNDACJA GORTAT M13,oraz licznym przybyłym mediom:RADIO OLSZTYN ,TVP OLSZTYN ,GAZETA WYBORCZA,GAZETA OLSZTYŃSKA,WAMA SPORT.PL

Tylko skończyliśmy emocje na boisku a o 12.00 czekał na nas autokar i pojechaliśmy na zakończenie sezonu w urokliwe miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach k/Dobrego Miasta,tam przy ognisku podsumowaliśmy sezon i po przejażdżkach konnych i konkursach koszykarskich umiejętności i wiedzy zakończyliśmy oficjalnie sezon 2014/2015.Oby następny był podobny ,a może lepszy;) Podziękowania wielkie dla Pani Joanna Maziuk Dyrektor ZSR w Smolajnach,Paniom kucharkom za przepyszną zupę,Panu Przemkowi Wyszyńskiemu za obfity prowiant oraz rodzicom naszych zawodników.Niech żałuje ten kto nie mógł być z nami(niech spojrzy w galerię zdjęć).Więcej zdjęć z imprezy Być jak Gortat na portalu sportowym www.wama-sport.pl
Teraz czeka nas przerwa wakacyjna (niektórzy już 30 czerwca ruszają na obozy koszykarskie SUMMER BASKET CAMP oraz LIGA WIATRÓW),a inni czekają na 10 sierpnia kiedy wyjeżdżamy na obóz klubowy sezonu 2015/16 do Czarnem k/Człuchowa MIŁYCH WAKACJI!!! życzą DZIAŁACZE I TRENERZY:)

fotagrupowa

Dodaj komentarz