KOLEJNA PORAŻKA JUNIORÓW, MŁODZICY ZACZĘLI OD PORAŻKI !!!

W minioną sobotę nasi juniorzy doznali kolejnej dotkliwej porażki z Arką w Gdyni 38-90. „Od początku nie mogliśmy sobie poradzić z agresywną obroną gospodarzy, a skuteczność rzutową mieliśmy katastrofalną” – skomentował trener naszej drużyny Tomasz Majchrowicz.
W sobotę 10ego grudnia zagramy o 13:00 z Basketem Kwidzyn i będzie to ostatni mecz w tym roku. Zapraszamy na salę przy Szewczenki.
Młodzicy z opóźnieniem zaczęli rozgrywki, ponieważ dwóch zawodników drużyny uczestniczyło w przygotowaniach i turnieju półfinałowym Kadry Wojewódzkiej Młodzików.
Nasz zespół przegrał u siebie z Basket Junior Olsztyn 52-74 i czeka na kolejne mecze z zespołami AK Olsztyn, Roś Pisz, Basket Pasłęk i Nenufar Ełk. Najlepsze cztery zespoły awansują do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski młodzików.

Dodaj komentarz