JUNIORZY STARSI TRÓJECZKI ODPADLI Z DALSZEJ RYWALIZACJI

W turnieju ćwierćfinałowym w Bydgoszczy nasi zawodnicy do lat 20 pokonali Legię Warszawa 70-66 i ulegli Astorii Bydgoszcz i Startowi Lublin i odpadli z dalszej rywalizacji. Same rozgrywki i start w turnieju w Bydgoszczy należy ocenić bardzo udanie. Oddajmy głos trenerowi olsztyniaków Tomaszowi Majchrowiczowi: „Gdyby ktoś przed rozgrywkami w makroregionie pomorskim spodziewał by się naszego awansu i wyprzedzenia utytułowanych ekip z Słupska i Kwidzyna uważałbym to za hurra optymizm, natomiast chłopcy pokazali w przekroju całych rozgrywek, że idą do przodu i rozwijają się w sposób harmonijny.
Co do turnieju w Bydgoszczy pozostaje lekki niedosyt, bo po zwycięstwie w pierwszy dzień z Legią musieliśmy wygrać jeden z dwóch meczy aby być w 16 najlepszych drużyn w Polsce. Nie udało się, a było blisko z Lublinem… musimy wiedzieć, że ekipy z Warszawy i Lublina grają całym składem w II lidze, a wszystkie ekipy mają w koszykarskim C.V. turnieje tego typu, my niestety dotychczas nie. Zadziwiliśmy koszykarską Polskę i nie zdziwię się jeśli po naszych czołowych graczy zgłoszą się niebawem renomowane kluby…”.

SKŁAD Trójeczki : Reszka Bartek – kapitan, Włodarczyk Marcin, Kulis Mateusz, Mocarski Rafał, Ciborowski Mateusz, Krawiec Łukasz, Szachniewicz Hubert, Getek Grzegorz, Nadolski Adam, Pasymowski Wiktor.

Sponsorzy : 8V AUTOMATYKA sp.z.o.o, Dashwood Brooker sp.z.o.o, Hurtownia Olimp oraz rodzice zawodników.
Wyniki:
Legia Warszawa  66  : 70        UKS Trójeczka Olsztyn
MKS Start SA Lublin     71  : 69        Enea Novum/Astoria Bydgoszcz
Legia Warszawa  103  : 58       MKS Start SA Lublin
UKS Trójeczka Olsztyn   60  : 86        Enea Novum/Astoria Bydgoszcz
MKS Start SA Lublin     89  : 67        UKS Trójeczka Olsztyn
Enea Novum/Astoria Bydgoszcz    65  : 79        Legia Warszawa
Tabela:
1.        Legia Warszawa                                5       3       2 – 1   1 – 1   1 – 0   248 – 193
2       MKS Start SA Lublin                             5       3       2 – 1   2 – 0   0 – 1   218 – 239
3       Enea Novum/Astoria Bydgoszcz    4       3       1 – 2   0 – 1   1 – 1   220 – 210
4       Trójeczka Olsztyn                               4       3       1 – 2   0 – 1   1 – 1   197-241

Dodaj komentarz