JUNIORZY BEZ AWANSU DO DALSZEGO ETAPU MISTRZOSTW POLSKI, KADECI PRZEGRALI Z ASSECO!!!

Niestety smutne wieści nadeszły z finałowego turnieju strefowego juniorów w Mrągowie, nasi juniory przegrali zdecydowanie mecze z Politechniką Gdańsk i Gamą Starogard Gdański i odpadli z rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów. Na pocieszenie wygrali z Olimpem Kętrzyn ,Basket Iława i Asem Mrągowo i zajęli piąte miejsce w turnieju(szczegóły na pozkosz.com). Kadeci naszego klubu wznowili mecze po przerwie feryjnej w Pomorskim i w niedzielę w Gdyni przegrali z wyżej notowanymi przeciwnikami z Asseco 77-56. W niedzielę 13 marca III ligowcy grają u siebie z Batem Sierakowice (g.18.00 Osir Głowackiego), a kadeci z Czarnymi Słupsk (g.12.00 sala III LO Szewczenki). Zapraszamy 🙂

Asseco Gdynia – UKS Trójeczka Olsztyn
77:56
(27:17, 18:13, 11:10, 21:16)

Dodaj komentarz