IV miejsce Kadetów w Słupsku i porażka Seniorów w Ełku!!!

Niestety nie zakończył się awansem wyjazd na finał strefowy U15. Drużyna trenera Majchrowicza przegrała po walce trzy spotkania i zajmując czwarte miejsce nie awansowała do 1/4 Mistrzostw Polski. W sobotę w pierwszym meczu przegraliśmy z lokalnym rywalem Jar Elbląg 62-70 prezentując słabą obronę na tablicach oraz indolencje rzutową. Wieczorem zmierzyliśmy się w meczu o wszystko z Maximusem Gdynia i po wspaniałym meczu naszej drużyny i prowadzeniu prawie całe spotkanie minimalne przegraliśmy 78-76 (życiowy mecz rozegrał nasz kapitan Jakub Mycko rzucając w tym meczu 42 pkt.!!! (10/10 rzuty osobiste, 3×3 pkt). W niedzielę w meczu o honorowe zwycięstwo przegraliśmy po walce z gospodarzami Czarnymi Słupsk 51-72 (była to najmniejsza porażka z wszystkich drużyn ze zdobywcą 1go miejsca). Turniej bez awansu, ale pokazał, że naszej młodzieży niewiele brakuje do silnych drużyn z woj.pomorskiego i jest to dobry prognostyk na następne sezony.

Drużyna trenera Wirchanowicza w niedzielę rozegrała pierwszy mecz z dwumeczu o 7 miejsce w III lidze z WIlkami Ełk, przegrywając nieznacznie 94-80 (22-20, 23-20, 29-23, 20-17) najwięcej punktów: R. Ogonowski 23, J.Kocięcki 20, M.Wirchanowicz 18.Za tydzień rewanż w Olsztynie