Aktualizacja: Klasy sportowe 2020

Już został podany harmonogram testów uwzględniający pandemię.

Miło nam poinformować, że nasz klub wspólnie z Wydziałem Edukacji i Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Olsztyn oraz III Liceum Ogólnokształcącym Olsztyn od roku szkolnego 2019-2020 zaprasza do klasy sportowej o profilu koszykówki chłopców.

Planowana jest klasa sportowa po podstawówce o liczebności 22 osoby. Drugą dyscypliną sportową w klasie będzie piłka nożna dziewcząt. Program szkolenia oparty jest na programach Polskiego Związku Koszykówki i będzie obejmował zajęcia na pływalni, zajęcia lekkoatletyczne oraz 10 godzin wychowania fizycznego tygodniowo. Klasa sportowa ma zagwarantowane uczestnictwo w rozgrywkach o Mistrzostwo: Olsztyna, Województwa (rozgrywki szkół ponadpodstawowych), kadetów, juniorów oraz udział w obozach letnich i zimowych wraz z turniejami towarzyskimi organizowanymi przez nasz klub.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH KANDYDATÓW Z OLSZTYNA I WOJEWÓDZTWA

Przyjezdnym zapewniamy opiekę wychowawczą i miejsce w internacie.

Kontakt

Harmonogram

Egzaminy sprawnościowe I termin 06.06.2020 r. g.12:00 sala LO III ul.Szewczenki 4
Egzaminy sprawnościowe II termin 27.06.2020 r. g.12:00 sala LO III ul.Szewczenki 4