Nasi juniorzy wygrywają turniej w Rawiczu!

Coraz lepsza forma naszej młodzieży przed rozgrywkami ligowymi juniorzy 2003 wygrali turniej w Rawiczu w dniach 27-29 września. Najlepszym zawodnikiem drużyny uznano Kacpra Majchrowicza, a do piątki turnieju zakwalifikowano Macieja Wirchanowicza.

Wyniki:
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ II 51 : 69
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ I 79 : 54
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – SUDETY JELENIA GÓRA 70 : 90
FINAŁ: UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ I 67 : 43

Gratulujemy, teraz kolej na kadetów, którzy w dniach 04-06 .10.19r. wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju w Bydgoszczy.

Wyniki Rocznik 2005 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

TABELA KOŃCOWA:

  1. TWARDE PIERNIKI TORUŃ 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. UKS 9 ŁOMZA 2-2
  4. AK KOMORÓW 2006 1-3
  5. WARSAW BASKETBALL 0-4

21.09.2019r. sobota sala SP 10 ul.Mariańska 1
10.30-12.00 OLSZTYN-TORUŃ 46-72
12.00-13.30 WARSHAW-ŁOMŻA 39-46
15.30-17.00 TORUŃ –KOMORÓW 76-40
17.00-18.30 ŁOMŻA-OLSZTYN 48-63
18.30-20.00 KOMORÓW-WARSHAW 75-51

22.09.2019r. niedziela sala SP 10 ul.Mariańska 1
8.00-9.30 TORUŃ-ŁOMŻA 82-14
9.30-11.00 OLSZTYN-WARSHAW 52-47
11.00-12.30 ŁOMŻA-KOMORÓW 60-56
12.30-14.00 WARSAW-TORUŃ 33-101
14.00-15.15 KOMORÓW-OLSZTYN 68-53

MVP TURNIEJU: WALENCIAK DOMINIK -TWARDE PIERNIKI TORUŃ

PIĄTKA TURNIEJU:

  • KOWALSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • SZCZEPAŃSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • ANUSEWICZ ŁUKASZ(ŁOMZA)
  • NIEMIROWICZ-SZCZYTT MAX(KOMORÓW)
  • HRYMER FRANCISZEK(WARSZAWA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUZYNACH:

  • ŻEBROWSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • FIJAŁKOWSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • KAMIŃSKI KACPER(ŁOMŻA)
  • FRANCZUK LEON(KOMORÓW)
  • BŁASZCZAK JAKUB(WARSZAWA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ,UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Wyniki Rocznik 2003 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Tabela końcowa:

  1. UKS 9 ŁOMZA 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. BATORY BIAŁYSTOK 2-2
  4. AK KOMORÓW 2005 1-3
  5. SWIETLOGORSK(ROSJA) 0-4

21.09.2019r. SOBOTA. OSIR ul.Głowackiego 27
11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

22.09.2019r. NIEDZIELA OSIR ul.Głowackiego 27
8.00-9.30 ŁOMZA-SWIETŁOGORSK 57-8
9.30-11.00 OLSZTYN-KOMORÓW 56-34
11.00-12.30 ŁOMZA –BIALYSTOK 79-31
12.30-14.00 SWIETŁOGORSK- KOMORÓW 11-72
14.00-15.15 BIAŁYSTOK –OLSZTYN 22-45

MVP TURNIEJU: ANUSEWICZ ADAM UKS 9 ŁOMŻA

PIĄTKA TURNIEJU:

  • MALINOWSKI JAKUB (ŁOMŻA)
  • WIRCHANOWICZ MACIEJ (OLSZTYN)
  • WOJTULEWICZ MICHAŁ (BIAŁYSTOK)
  • RATOWSKI JANUISZ (KOMORÓW)
  • BIEŁOW ALEKS (ROSJA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH:

  • ZALEWSKI ADAM(ŁOMŻA)
  • KOCIECKI JAKUB(OLSZTYN)
  • MAZURSKI MACIEJ(BIALYSTOK)
  • DOBDZYNSKI JAKUB(KOMORÓW)
  • ZUBATOW IGOR(ROSJA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ, UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Juniorzy rocznik 2003 jadą na turniej do Rakowicza

Juniorzy naszego klubu wyjeżdżają w piątek 27 września na turniej towarzyski do Rawicza. W dniach 27-29 września rozegrają trzy mecze turniejowe. Liczymy na jeszcze lepsza postawę niż na turnieju w Olsztynie gdzie drużyna Piotra Wirchanowicza zajęła drugie miejsce.

Powodzenia 😉

Drugie miejsce juniorów w Rawiczu, czwarte kadetów w Białymstoku

W miniony weekend nasze drużyny uczestniczyły w dwóch turniejach towarzyskich.
Nasi juniorzy zdobyli drugie miejsce w Turnieju im.Kontata w Rawiczu, pokonując zespoły z Rawicza i Poznania. W finale przegrali z Turowem Zgorzelec (szczegoły na skmpolskikosz.pl).
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Patryk Grabowski.

Kadeci przez trzy dni rozgrywali pięć meczy na Batory Cup w Białymstoku.
Pokonali zespoły Batory Białystok (54-32) i PRO BASKET Mińsk Mazowiecki (51-37), a przegrali z Żubrami Białystok (44-56), Roś Pisz (38-95) i Niedzwiadki Przemyśl (82-51).
W najlepszej piątce turnieju zameldował się Kacper Majchrowicz, a najlepszym zawodnikiem zespołu został Piotr Szczepański.

Drużyna kadetów wystąpiła w składzie: Majchrowicz K., Kiński B., Fijałkowski W., Szczepański P., Kowalczyk J., Ostaszewski M., Świeczkowski M., Mycko J., Sobczak I., Krupiński A.

Juniorzy starsi

TERMINARZ U-20 (wszystkie mecze na Szewczenki sala III LO)

                            I runda
2017-10-05        Politechnika Gdańska – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-10-12        UKS Trójeczka Olsztyn – Trefl Sopot S.A.(*)
2017-10-19        UKS ZSS Człuchów – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-02        ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-09        MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-16        UKS Trójeczka Olsztyn – GKK Arka S.A.

                            II runda
2017-11-23        UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Gdańska
2017-11-30        Trefl Sopot S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-12-07        UKS Trójeczka Olsztyn – UKS ZSS Człuchów
2017-12-21        UKS Trójeczka Olsztyn – ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
2018-01-04        UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2018-01-11        GKK Arka S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn

(*) -MECZ BĘDZIE PRZEŁOŻONY

Mecze Juniorów

2012-12-08 11:00 MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn 79:66

2012-12-06 17:00 UKS Trójeczka Olsztyn – Truso Elbląg 84:68

2012-11-24 14:00 AS Mrągowo – UKS Trójeczka Olsztyn 74:88

2012-11-17 11:30 UKS Trójeczka Olsztyn – Meduza De La Salle Gdańsk 82 : 68

2012-10-27 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn 65 : 92
2012-10-20 16:00 Truso Elbląg – UKS Trójeczka Olsztyn 88 : 60
2012-10-13 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn – AS Mrągowo 85 : 67

Juniorzy

TERMINARZ U-18 (wszystkie mecze na Szewczenki sala III LO)

                            I runda
2017-10-14        UKS Trójeczka Olsztyn – GKK Arka S.A.(*)
2017-10-21        Klub Sportowy „AS” Mrągowo – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-10-28        UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Szkoła Gortata I
2017-11-04        MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-11        UKS Trójeczka Olsztyn – ENERGA PGK Słupsk
2017-11-18        Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2017-11-25        UKS Trójeczka Olsztyn – Trefl Sopot S.A.
2017-12-02        Sharks Port Gdynia – UKS Trójeczka Olsztyn

                            II runda
2017-12-16        GKK Arka S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-01-06        UKS Trójeczka Olsztyn – Klub Sportowy „AS” Mrągowo
2018-01-13        Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-01-20        UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2018-02-17        ENERGA PGK Słupsk – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-02-24        UKS Trójeczka Olsztyn – Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk
2018-03-03        Trefl Sopot S.A. – UKS Trójeczka Olsztyn
2018-03-10        UKS Trójeczka Olsztyn – Sharks Port Gdynia

(*) – MECZ BĘDZIE PRZEŁOŻONY

Juniorzy (2)

Terminarz rozgrywek juniorów:
2014-10-04              Truso Elbląg 76-  46 UKS Trójeczka Olsztyn
2014-10-11              KS Meduza Gdańsk 81 – 62 UKS Trójeczka Olsztyn
2014-10-25              Sportowa Politechnika – UKS Trójeczka Olsztyn
2014-11-08              UKS Trójeczka Olsztyn – MTS Basket Kwidzyn
2014-11-22              UKS Trójeczka Olsztyn – Truso Elbląg
2014-11-29              UKS Trójeczka Olsztyn – KS Meduza Gdańsk
2014-12-13              UKS Trójeczka Olsztyn – Sportowa Politechnika
2014-12-20              MTS Basket Kwidzyn – UKS Trójeczka Olsztyn