Wyniki Rocznik 2005 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

TABELA KOŃCOWA:

  1. TWARDE PIERNIKI TORUŃ 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. UKS 9 ŁOMZA 2-2
  4. AK KOMORÓW 2006 1-3
  5. WARSAW BASKETBALL 0-4

21.09.2019r. sobota sala SP 10 ul.Mariańska 1
10.30-12.00 OLSZTYN-TORUŃ 46-72
12.00-13.30 WARSHAW-ŁOMŻA 39-46
15.30-17.00 TORUŃ –KOMORÓW 76-40
17.00-18.30 ŁOMŻA-OLSZTYN 48-63
18.30-20.00 KOMORÓW-WARSHAW 75-51

22.09.2019r. niedziela sala SP 10 ul.Mariańska 1
8.00-9.30 TORUŃ-ŁOMŻA 82-14
9.30-11.00 OLSZTYN-WARSHAW 52-47
11.00-12.30 ŁOMŻA-KOMORÓW 60-56
12.30-14.00 WARSAW-TORUŃ 33-101
14.00-15.15 KOMORÓW-OLSZTYN 68-53

MVP TURNIEJU: WALENCIAK DOMINIK -TWARDE PIERNIKI TORUŃ

PIĄTKA TURNIEJU:

  • KOWALSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • SZCZEPAŃSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • ANUSEWICZ ŁUKASZ(ŁOMZA)
  • NIEMIROWICZ-SZCZYTT MAX(KOMORÓW)
  • HRYMER FRANCISZEK(WARSZAWA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUZYNACH:

  • ŻEBROWSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • FIJAŁKOWSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • KAMIŃSKI KACPER(ŁOMŻA)
  • FRANCZUK LEON(KOMORÓW)
  • BŁASZCZAK JAKUB(WARSZAWA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ,UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Wyniki Rocznik 2003 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Tabela końcowa:

  1. UKS 9 ŁOMZA 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. BATORY BIAŁYSTOK 2-2
  4. AK KOMORÓW 2005 1-3
  5. SWIETLOGORSK(ROSJA) 0-4

21.09.2019r. SOBOTA. OSIR ul.Głowackiego 27
11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

22.09.2019r. NIEDZIELA OSIR ul.Głowackiego 27
8.00-9.30 ŁOMZA-SWIETŁOGORSK 57-8
9.30-11.00 OLSZTYN-KOMORÓW 56-34
11.00-12.30 ŁOMZA –BIALYSTOK 79-31
12.30-14.00 SWIETŁOGORSK- KOMORÓW 11-72
14.00-15.15 BIAŁYSTOK –OLSZTYN 22-45

MVP TURNIEJU: ANUSEWICZ ADAM UKS 9 ŁOMŻA

PIĄTKA TURNIEJU:

  • MALINOWSKI JAKUB (ŁOMŻA)
  • WIRCHANOWICZ MACIEJ (OLSZTYN)
  • WOJTULEWICZ MICHAŁ (BIAŁYSTOK)
  • RATOWSKI JANUISZ (KOMORÓW)
  • BIEŁOW ALEKS (ROSJA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH:

  • ZALEWSKI ADAM(ŁOMŻA)
  • KOCIECKI JAKUB(OLSZTYN)
  • MAZURSKI MACIEJ(BIALYSTOK)
  • DOBDZYNSKI JAKUB(KOMORÓW)
  • ZUBATOW IGOR(ROSJA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ, UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Czwarte miejsce kadetów na turnieju w Osiecznej

Nieźle spisali się nasi kadeci w turnieju „Osieckie spotkania z koszykówką” w Osiecznej k/Leszna gdzie w dniach 31.05-02.06 wygrali dwa mecze z Gimbasket Wrocław (69-43) i MKS Wschowa (66-63) przegrywając z UUKS Iskra Osieczna(74-80), Polonią Warszawa (42-62) i MKS Sieraków (41-102).

Ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Adrian Krupiński, a w najlepszej piątce turnieju znalazł się Oliwier Kozłowski.

Skład Trójeczki Olsztyn: Kozłowski Oliwier, Mróz Bartek, Majchrowicz Kacper, Krupiński Adrian, Świeczkowski Michał, Sobczak Igor, Liwski Gracjan, Kowalczyk Jakub, Szczepański Piotr, Palczyński Mikołaj,

Tabela

  1. MKS Sieraków
  2. Iskra Osieczna
  3. Polonia Warszawa
  4. Trójeczka Olsztyn
  5. MKS Wschowa
  6. Gimbasket Wrocław

Drugie miejsce juniorów w Rawiczu, czwarte kadetów w Białymstoku

W miniony weekend nasze drużyny uczestniczyły w dwóch turniejach towarzyskich.
Nasi juniorzy zdobyli drugie miejsce w Turnieju im.Kontata w Rawiczu, pokonując zespoły z Rawicza i Poznania. W finale przegrali z Turowem Zgorzelec (szczegoły na skmpolskikosz.pl).
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Patryk Grabowski.

Kadeci przez trzy dni rozgrywali pięć meczy na Batory Cup w Białymstoku.
Pokonali zespoły Batory Białystok (54-32) i PRO BASKET Mińsk Mazowiecki (51-37), a przegrali z Żubrami Białystok (44-56), Roś Pisz (38-95) i Niedzwiadki Przemyśl (82-51).
W najlepszej piątce turnieju zameldował się Kacper Majchrowicz, a najlepszym zawodnikiem zespołu został Piotr Szczepański.

Drużyna kadetów wystąpiła w składzie: Majchrowicz K., Kiński B., Fijałkowski W., Szczepański P., Kowalczyk J., Ostaszewski M., Świeczkowski M., Mycko J., Sobczak I., Krupiński A.

Nasze drużyny grają w turniejach towarzyskich

Po rozgrywkach eliminacji Mistrzostw Polski nasze drużyny rocznika 2004-05 i 2003 w najbliższy weekend (10-12 maja) wyjeżdżają na turnieje towarzyskie do Białegostoku i Rawicza.

Zespół 2003 trenera Wirchanowicza wyjeżdża do Rawicza na turniej im. Kotata gdzie zmierzy się m..in. z Turowem Zgorzelec,natomiast zawodnicy rocznika 2004-05 pod wodzą trenera Majchrowicza udadzą się do Białegostoku na Batory Cup gdzie spotkają się m.in. z Niedźwiadkami Przemyśl.

Liczymy na udane występy:)

Turniej

Nasi Młodzicy rozegrali turniej w dniu 17.02.2013 w Olsztynie.

W celu obejrzenia wyników zapraszamy do zakładki Mecze>Mecze Młodzików!!!

Puchar Prezesa UKS Trójeczka pojechał do Pisza – Gorące końcówki

W sobotę w sali sportowej przy ul. Szewczenki w Olsztynie odbył się turniej koszykówki chłopców (rocznik 1999 i młodsi) o Puchar Prezesa UKS Trójeczka. W rywalizacji trzech zespołów (grano każdy z każdym), najlepsi okazali się reprezentanci MKS Roś Pisz przed gospodarzami i AS-em Mrągowo. Mecze były niezwykle zacięte i rozstrzygały się w końcówkach. Młodzież z Pisza wykazała w decydujących momentach najwięcej determinacji i to zaowocowało cennym zwycięstwem. Był to sprawdzian przed rozpoczynającymi się niebawem rozgrywkach o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Koszykówki.

 

Wyniki

Roś Pisz – Trójeczka Olsztyn 48:46

AS Mrągowo – Roś Pisz 33:39

Trójeczka Olsztyn – AS Mrągowo 36:35

 

Kolejność

1 Roś Pisz 87: 79

2 Trójeczka Olsztyn 82:83

3 AS Mrągowo 68: 75

 

Najlepsi w zespołach:

Roś Pisz – Adam Wilyńczyk

Trójeczka Olsztyn – Adam Nadolski

AS Mrągowo – Dawid Borzymowski