Kadeci zajmują drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Bydgoszczy

W dniach 04-06.10.2019r. w Bydgoszczy odbył się turniej kadetów 2004 z udziałem ośmiu drużyn. Bardzo dobrze spisali się nasi kadeci pod opieką trenera Majchrowicza, którzy zajęli drugie miejsce za zeszłorocznym Mistrzem Polski U-14 Basketem Suchy Las. W grupie nasz zespół wygrał z gospodarzami Regnum Bydgoszcz 49-41, potem pokonał Basket Suchy Las 57-42 zajmując pierwsze miejsce w grupie, przegrał z PKK 99 Pabianice 41-42.

W półfinale w/g trenera Majchrowicza zagrali idealny mecz i rozgromili Żak Koszalin 80-54!!!(wyróżnić należy Kacpra Majchrowicza zdobywcę 35 pkt, 11 zbiórek, 9 przechwytów). W meczu finałowym ponownie spotkali się z Suchym Lasem, ale tym razem lepsi zdecydowanie byli poznaniacy.

Skład Trójeczki

  • Kacper Majchrowicz kpt.
  • Oliwier Kozłowski
  • Piotr Szczepański
  • Wojtek Fijałkowski
  • Michał Szut
  • Michał Świeczkowski
  • Adrian Krupiński
  • Jakub Kowalczyk
  • Jakub Ciunel
  • Igor Sobczak
  • trener T.Majchrowicz

Zawodnik najlepszej piątki – Oliwier Kozłowski
Najlepszy obrońca turnieju – Piotr Szczepański
Szczegóły na skm – koszykówka młodzieżowa

Nasi juniorzy wygrywają turniej w Rawiczu!

Coraz lepsza forma naszej młodzieży przed rozgrywkami ligowymi juniorzy 2003 wygrali turniej w Rawiczu w dniach 27-29 września. Najlepszym zawodnikiem drużyny uznano Kacpra Majchrowicza, a do piątki turnieju zakwalifikowano Macieja Wirchanowicza.

Wyniki:
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ II 51 : 69
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ I 79 : 54
UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – SUDETY JELENIA GÓRA 70 : 90
FINAŁ: UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – RKKS RAWIA RAWICZ I 67 : 43

Gratulujemy, teraz kolej na kadetów, którzy w dniach 04-06 .10.19r. wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju w Bydgoszczy.

Wyniki Rocznik 2005 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

TABELA KOŃCOWA:

  1. TWARDE PIERNIKI TORUŃ 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. UKS 9 ŁOMZA 2-2
  4. AK KOMORÓW 2006 1-3
  5. WARSAW BASKETBALL 0-4

21.09.2019r. sobota sala SP 10 ul.Mariańska 1
10.30-12.00 OLSZTYN-TORUŃ 46-72
12.00-13.30 WARSHAW-ŁOMŻA 39-46
15.30-17.00 TORUŃ –KOMORÓW 76-40
17.00-18.30 ŁOMŻA-OLSZTYN 48-63
18.30-20.00 KOMORÓW-WARSHAW 75-51

22.09.2019r. niedziela sala SP 10 ul.Mariańska 1
8.00-9.30 TORUŃ-ŁOMŻA 82-14
9.30-11.00 OLSZTYN-WARSHAW 52-47
11.00-12.30 ŁOMŻA-KOMORÓW 60-56
12.30-14.00 WARSAW-TORUŃ 33-101
14.00-15.15 KOMORÓW-OLSZTYN 68-53

MVP TURNIEJU: WALENCIAK DOMINIK -TWARDE PIERNIKI TORUŃ

PIĄTKA TURNIEJU:

  • KOWALSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • SZCZEPAŃSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • ANUSEWICZ ŁUKASZ(ŁOMZA)
  • NIEMIROWICZ-SZCZYTT MAX(KOMORÓW)
  • HRYMER FRANCISZEK(WARSZAWA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUZYNACH:

  • ŻEBROWSKI MATEUSZ(TORUŃ)
  • FIJAŁKOWSKI PIOTR(OLSZTYN)
  • KAMIŃSKI KACPER(ŁOMŻA)
  • FRANCZUK LEON(KOMORÓW)
  • BŁASZCZAK JAKUB(WARSZAWA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ,UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Wyniki Rocznik 2003 – XIX Międzynarodowy Turniej im. A. Grzegorzewskiego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Tabela końcowa:

  1. UKS 9 ŁOMZA 4-0
  2. TRÓJECZKA OLSZTYN 3-1
  3. BATORY BIAŁYSTOK 2-2
  4. AK KOMORÓW 2005 1-3
  5. SWIETLOGORSK(ROSJA) 0-4

21.09.2019r. SOBOTA. OSIR ul.Głowackiego 27
11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

11.00-12.30 SWIETŁOGORSK-OLSZTYN 5-141
14.00-15.30 BIAŁYSTOK -KOMOROW 65-51
15.30-17.00 OLSZTYN- ŁOMZA 65-69
17.00-18.30 BIALYSTOK -SWIETŁOGORSK 85-22
18.30-19.45 ŁOMŻA-KOMORÓW 84-48

22.09.2019r. NIEDZIELA OSIR ul.Głowackiego 27
8.00-9.30 ŁOMZA-SWIETŁOGORSK 57-8
9.30-11.00 OLSZTYN-KOMORÓW 56-34
11.00-12.30 ŁOMZA –BIALYSTOK 79-31
12.30-14.00 SWIETŁOGORSK- KOMORÓW 11-72
14.00-15.15 BIAŁYSTOK –OLSZTYN 22-45

MVP TURNIEJU: ANUSEWICZ ADAM UKS 9 ŁOMŻA

PIĄTKA TURNIEJU:

  • MALINOWSKI JAKUB (ŁOMŻA)
  • WIRCHANOWICZ MACIEJ (OLSZTYN)
  • WOJTULEWICZ MICHAŁ (BIAŁYSTOK)
  • RATOWSKI JANUISZ (KOMORÓW)
  • BIEŁOW ALEKS (ROSJA)

NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH:

  • ZALEWSKI ADAM(ŁOMŻA)
  • KOCIECKI JAKUB(OLSZTYN)
  • MAZURSKI MACIEJ(BIALYSTOK)
  • DOBDZYNSKI JAKUB(KOMORÓW)
  • ZUBATOW IGOR(ROSJA)

SPONSORZY: U.M.OLSZTYN, URZĄD MARSZAŁKOWSKI, MATRIX, KASYNO CATERING, WMZKOSZ, UKS TROJECZKA OLSZTYN, OSIR OLSZTYN

Juniorzy rocznik 2003 jadą na turniej do Rakowicza

Juniorzy naszego klubu wyjeżdżają w piątek 27 września na turniej towarzyski do Rawicza. W dniach 27-29 września rozegrają trzy mecze turniejowe. Liczymy na jeszcze lepsza postawę niż na turnieju w Olsztynie gdzie drużyna Piotra Wirchanowicza zajęła drugie miejsce.

Powodzenia 😉

Drużyna Kadetów 2005 na turnieju w Kruszwicy

W dniach 13-15 września drużyna naszego klubu rocznik 2005/6 rozgrywała turniej im.Cieślaka w Kruszwicy. W pierwszym turnieju nowego sezonu nasza drużyna uplasowała się na 5 miejscu, przegrywając z Basket Kruszwica, Gromy Nowy Tomyśl, Start Działdowo, Legion Legionowo.

Najlepszym obrońcą został Piotrek Szczepański, a do piątki turnieju trafił Wojtek Fijałowski.

Bartek Reszka zawodnikiem II ligowego KK UR Kraków

Miło nam zakomunikować, że nasz wychowanek, podopieczny trenera Piotra Wirchanowicza, Bartek Reszka opuszcza Olsztyn i przenosi się do dalekiego Krakowa.

Bartek przeszedł w naszym klubie wszystkie szczeble szkolenia od młodzika do seniora. Największe sukcesy Bartka to ćwierćfinał U-20 w 2017 i reprezentowanie barw Stomilu Olsztyn w II ligowym sezonie 2017/2018.

Powodzenia Bartek!!!

Nasz klub wspólnie z PZKOSZ realizuje w SP 30 Olsztyn program ,,SMOK”

Miło poinformować, że od września w Szkole podstawowej nr 30 na Pieczewskiej 10 wejdzie projekt UKS Trójeczka i Polskiego Związku Koszykówki pod nazwą SMOK(Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki).
Są to bezpłatne zajęcia dla chłopców klas I-III i IV-V z elementami koszykówki na zmodernizowanej wte wakacje sali gimnastycznej SP30.
Zajęcia będą odbywały się po lekcjach dwa razy tygodniowo pod okiem nauczycieli i trenerów koszykówki.
Adepci koszykówki mogą liczyć na profesjonalny sprzęt sportowy, a w przyszłości swój udział w klasach sportowych o profilu koszykówki chłopców i dziewcząt.

OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – GNIEWINO 15-23/08/19r.

Z przyjemnością informujemy, że 15 sierpnia zaczynamy przygotowania do koszykarskiego sezonu 2019/2020.
Wyjazd na obóz nastąpi w dniu 15 sierpnia (czwartek) o godzinie 7.00 rano z parkingu przy hali Urania w Olsztynie.
Powrót nastąpi w dniu 23 sierpnia (piątek) w godzinach popołudniowych.

Przypominamy że na nasz obóz zabieramy:

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają trenerzy poszczególnych grup.
Pełną kwotę należności za obóz można już wpłacać na konto klubowe lub gotówką przez wyjazdem do trenera.