OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY UKS TRÓJECZKA OLSZTYN – GNIEWINO 15-23/08/19r.

Z przyjemnością informujemy, że 15 sierpnia zaczynamy przygotowania do koszykarskiego sezonu 2019/2020.
Wyjazd na obóz nastąpi w dniu 15 sierpnia (czwartek) o godzinie 7.00 rano z parkingu przy hali Urania w Olsztynie.
Powrót nastąpi w dniu 23 sierpnia (piątek) w godzinach popołudniowych.

Przypominamy że na nasz obóz zabieramy:

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają trenerzy poszczególnych grup.
Pełną kwotę należności za obóz można już wpłacać na konto klubowe lub gotówką przez wyjazdem do trenera.

Zakończenie sezonu 2018/2019 13 czerwca 2019 roku godz. 17:00 Sala Szewczenki 4!!!

Zarząd UKS Trojeczka Olsztyn zaprasza na uroczyste zakończenie sezonu koszykarskiego w czwartek 13. czerwca do siedziby klubu ul.Szewczenki 4.
Zapraszamy kibiców, rodziców oraz zawodników wszystkich grup wiekowych.

W programie m.in.: mecze pokazowe grup szkoleniowych, konkursy koszykarskie z nagrodami, pamiątkowe fotki, rozdanie nagród dla najlepszych zawodników oraz małe co nieco…

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 🏀🏀🏀🏀🏀
MUSICIE TAM BYĆ!

Czwarte miejsce kadetów na turnieju w Osiecznej

Nieźle spisali się nasi kadeci w turnieju „Osieckie spotkania z koszykówką” w Osiecznej k/Leszna gdzie w dniach 31.05-02.06 wygrali dwa mecze z Gimbasket Wrocław (69-43) i MKS Wschowa (66-63) przegrywając z UUKS Iskra Osieczna(74-80), Polonią Warszawa (42-62) i MKS Sieraków (41-102).

Ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Adrian Krupiński, a w najlepszej piątce turnieju znalazł się Oliwier Kozłowski.

Skład Trójeczki Olsztyn: Kozłowski Oliwier, Mróz Bartek, Majchrowicz Kacper, Krupiński Adrian, Świeczkowski Michał, Sobczak Igor, Liwski Gracjan, Kowalczyk Jakub, Szczepański Piotr, Palczyński Mikołaj,

Tabela

  1. MKS Sieraków
  2. Iskra Osieczna
  3. Polonia Warszawa
  4. Trójeczka Olsztyn
  5. MKS Wschowa
  6. Gimbasket Wrocław

Drugie miejsce juniorów w Rawiczu, czwarte kadetów w Białymstoku

W miniony weekend nasze drużyny uczestniczyły w dwóch turniejach towarzyskich.
Nasi juniorzy zdobyli drugie miejsce w Turnieju im.Kontata w Rawiczu, pokonując zespoły z Rawicza i Poznania. W finale przegrali z Turowem Zgorzelec (szczegoły na skmpolskikosz.pl).
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Patryk Grabowski.

Kadeci przez trzy dni rozgrywali pięć meczy na Batory Cup w Białymstoku.
Pokonali zespoły Batory Białystok (54-32) i PRO BASKET Mińsk Mazowiecki (51-37), a przegrali z Żubrami Białystok (44-56), Roś Pisz (38-95) i Niedzwiadki Przemyśl (82-51).
W najlepszej piątce turnieju zameldował się Kacper Majchrowicz, a najlepszym zawodnikiem zespołu został Piotr Szczepański.

Drużyna kadetów wystąpiła w składzie: Majchrowicz K., Kiński B., Fijałkowski W., Szczepański P., Kowalczyk J., Ostaszewski M., Świeczkowski M., Mycko J., Sobczak I., Krupiński A.

Nasze drużyny grają w turniejach towarzyskich

Po rozgrywkach eliminacji Mistrzostw Polski nasze drużyny rocznika 2004-05 i 2003 w najbliższy weekend (10-12 maja) wyjeżdżają na turnieje towarzyskie do Białegostoku i Rawicza.

Zespół 2003 trenera Wirchanowicza wyjeżdża do Rawicza na turniej im. Kotata gdzie zmierzy się m..in. z Turowem Zgorzelec,natomiast zawodnicy rocznika 2004-05 pod wodzą trenera Majchrowicza udadzą się do Białegostoku na Batory Cup gdzie spotkają się m.in. z Niedźwiadkami Przemyśl.

Liczymy na udane występy:)

Powstaje klasa sportowa w LO3 Olsztyn

Jesteśmy po spotkaniu z nową V-ce Prezydent Olsztyna i informujemy, że potwierdzone zostało powstanie klasy sportowej w LO3 Olsztyn o profilu piłka nożna dziewcząt i koszykówka chłopców po podstawówce i gimnazjum.

Zapraszamy na testy sprawnościowe z koszykówki w dniu 18 maja 2019 r. na salę LO 3 ul. Szewczenki 4, godzina 10:00.
Są jeszcze ostatnie miejsca w tym projekcie!

Nie zwlekajcie, czekamy na was!!!🏀🏀🏀